Haberi Paylaş

Kırmızı Oda yeni oyuncuların isimleri nedir? Kırmızı Oda yeni oyuncuları gerçek adları!

Kırmızı Oda yeni oyuncuların isimleri nedir? Kırmızı Oda yeni oyuncuları gerçek adları!

Gündem Haberleri

Kımızı Oda dizisi yeni bölümü ile izleyicinin karşısına çıktı. Büyük beğeni toplayan Kımızı Oda konusu kadar oyuncu kadrosuyla dikkatleri çekiyor. İşte, Kırmızı Oda yeni oyuncuların isimleri nedir? Kırmızı Oda yeni oyuncuları gerçek adları! Kımızı Oda son bölüm tek parça full izleme linki ve Kımızı Oda 30. bölüm full izleme linki! Kırmızı Oda 30. yeni bölüm fragmanı izle!

Hikayesi ve oyuncu kadrosu ile dikkat çeken Kırmızı Oda son bölüm full izle! TV8 Kırmızı Oda 30. bölüm fragmanı izle! Kırmızı Oda canlı izle! Kırmızı Oda yeni oyuncuların isimleri nedir? Kırmızı Oda yeni oyuncuları gerçek adları!

KIRMIZI ODA YENİ OYUNCULARI

Kırmızı Oda Nihal karakterini Esra Ronabar canlandırıyor. Esra Ronabar, dizi ve sinemaları ile izleyicilerin yakından tanıdığı bir isim. İşte, Esra Ronabar hakkında detaylar…

Kırmızı Oda Zafer karakterini Yiğit Özşener canlandırıyor. Yiğit Özşener, dizi ve sinemaları ile izleyicilerin yakından tanıdığı bir isim. İşte, Yiğit Özşener hakkında detaylar…

KIRMIZI ODA SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Kırmızı Oda'nın 29. Bölümünde; Kumru (Aslıhan Gürbüz) Fahri'nin hayatına nasıl girdiğini, kızı ve kendisi için yaptığı iyilikleri Doktor Hanım'a anlatırken; Fahri'nin söylediği sözler ise Kumru'yu çok şaşırtır. Nazlı (Pınar Deniz), Doktor Hanım'ın tavsiyeleriyle içindeki öfkeden kurtulup tek başına yeni bir hayat inşa eder. Haluk, Nazlı'daki bu değişimi görüp ondan etkilenir. Sadi (Erkan Petekkaya), Mehmet'le birlikte bir çete liderinin eline düştükten sonra başlarına gelenleri Doktor Hanımla paylaşır.

Tv8 Gündem Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title