Kırmızı Oda ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda? Kırmızı Oda hangi günler yayınlanıyor? Kırmızı Oda Cuma günü mü? - Haberler
Haberi Paylaş

Kırmızı Oda ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda? Kırmızı Oda hangi günler yayınlanıyor? Kırmızı Oda Cuma günü mü?

Haberler.com - Gündem
 - Güncelleme:
Kırmızı Oda ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda? Kırmızı Oda hangi günler yayınlanıyor? Kırmızı Oda Cuma günü mü?

Ekranların beğenilen dizisi Kırmızı Oda bugün yayınlanmayınca ne zaman, hangi gün olduğu merak edildi. Peki, Kırmızı Oda ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda? Kırmızı Oda hangi günler yayınlanıyor? Kırmızı Oda Cuma günü mü? Kırmızı Oda gün mü değiştirdi? Kırmızı Oda Cuma günü neden yok? Kırmızı Oda yılbaşı arasında mı? İşte bilgiler...

Kırmızı Oda, Onur Güvenatam'ın yapımcılığını ve Deniz Gürlek & Melek Seven'in senaryosunu üstlendiği psikolojik drama türündeki Türk televizyon dizisi. Kırmızı Oda ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda? Kırmızı Oda hangi günler yayınlanıyor? Kırmızı Oda Cuma günü mü?

Kırmızı Oda her Cuma saat 20:00 'da TV8 ekranlarında yayınlanıyor.

Fakat dizi bugün yılbaşı arası nedeniyle ve Masterchef Türkiye finalinin olması nedeniyle ekranlara gelmeyecek. Dizinin yeni bölümünün haftaya yayınlanması bekleniyor.

İşte 14 Ocak TV8 yayın akışı:

16:00 -Zuhal Topal'la Yemekteyiz / Yeni Bölüm

20:00 - MasterChef Türkiye / Final

00:15 - Emre Dorman ile Aklımdaki Sorular / Yeni Bölüm

Kırmızı Oda"da her hayat hikayesinin altında yatan acılar, sevinçler, mutluluk ve hüzünler izleyicinin de ruhunun kapalı kapılarını aralayacak. Hastalar o güne kadar kimselere söyleyemedikleri sırları dile getirirken; izleyiciler de kendi bugünleri, geçmişleri ve yarınlarına dair bir şeyler bulacak. Kadına şiddeti, kavgaları anlatan dizi merakla bekleniyo.

Ana karakterler

Doktor Manolya Yadigaroğlu / Doktor Hanım (Binnur Kaya): Kliniğin sahibi ve yılların tecrübesine sahip olan psikiyatr. Aydın ile evlidir.

Sekreter Tuna (Gülçin Kültür Şahin): Kliniğin sekreteri. İyi kalpli, yardımsever ve yufka yürekli biri.

Çaycı Hüseyin (Baran Can Eraslan): Kliniğin çaycısıdır. Kekeme rahatsızlığı vardır. Saf ve temiz yürekli biri.

Haberler.com - Gündem

Kırmızı Oda MasterChef Türkiye Cuma Dizi Gündem Magazin Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title