Kılıçdaroğlu'nun bahsettiği "Kaçış Planı" nedir? Kılıçdaroğlu ne açıkladı? Kılıçdaroğlu'nun bügünkü konuşması! - Haberler
Haberi Paylaş

Kılıçdaroğlu'nun bahsettiği "Kaçış Planı" nedir? Kılıçdaroğlu ne açıkladı? Kılıçdaroğlu'nun bügünkü konuşması!

Haberler.com - Gündem
 - Güncelleme:
Kılıçdaroğlu'nun bahsettiği 'Kaçış Planı' nedir? Kılıçdaroğlu ne açıkladı? Kılıçdaroğlu'nun bügünkü konuşması!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bu akşam saat 22:00'de açıklama yapacağını belirterek, "Bir kaçış planının anatomisini ifşa edeceğim." ifadelerini kullandı. Bu sözler sonrası tüm gözler, CHP liderinin saat 22.00'de yapacağı açıklamaya çevrildi. Peki, Kılıçdaroğlu kaçış planı nedir? Kılıçdaroğlu ne açıkladı? Kılıçdaroğlu bügünkü konuşması ve detaylar!

Kılıçdaroğlu kaçış planı sözleri merak ediliyor. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bu akşam saat 22:00'de açıklama yapacağını belirterek, "Bir kaçış planının anatomisini ifşa edeceğim." ifadelerini kullandı. Peki, Kılıçdaroğlu kaçış planı nedir? Kılıçdaroğlu ne açıkladı? Kılıçdaroğlu bügünkü konuşması ve detaylar haberimizde...

KILIÇDAROĞLU İŞARET ETTİĞİ SAATTE VİDEOYU PAYLAŞTI

Saatler 22.00'ı gösterdiğinde geldiğinde Kılıçdaroğlu, söz konusu videoyu, "Onlar kaçacak yer ararken, bizim başka memleketimiz yok. Biz bir yere gitmiyoruz, bu devleti birlikte ayağa kaldıracağız. Başını dik tut sevgili halkım. Sen varsın ve daha iyisini hak ediyorsun. Geliyor mutlu, huzurlu günler!" notuyla paylaştı.

Kılıçdaroğlu'nun bahsettiği 'Kaçış Planı' nedir? Kılıçdaroğlu ne açıkladı? Kılıçdaroğlu'nun bügünkü konuşması!

BÜROKRATLARA SESLENDİ

Videonun başında bürokratlara seslenen Kılıçdaroğlu, "Ülkemizin dürüst, şerefli bürokratlarına selamlar olsun. Onlar başımızın üstünde. İktidarımızda onları çok güzel günler bekliyor. Hepsini biliyoruz, duyuyoruz. Allah onlardan razı olsun. Sarı bürokratlar… Sizler devleti bitkisel hayata soktunuz. Bu süreçte kendinizi de bitirdiniz. Öncelikle birazdan açıklayacağım şey, skandal ile yolsuzluklara dikkat çekmek değildir. Bunların ne olduğunu sağır sultan da biliyor. Amacım, komaya sokulan bu devleti uyandırmaktır. Komaya sokulan bu devi uyandırmak ve çalışır hale getirmektir. Ama size de büyük bir iyilik yapıyorum sarılar. Sizi bu suç gemisinden indirmek istiyorum. İnin kurtarın kendinizi. Çok geç olmadan, küçük cezalarla kurtulabileceğiniz bir aşamada kurtulun. Çünkü hiç gündemlerinde yoksunuz." ifadelerini kullandıktan sonra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik iddialarını sıraladı.

Haberler.com / Onur Bayram - Gündem

Kemal Kılıçdaroğlu Kılıçdaroğlu Gündem Politika Haberler

title