Kılıçdaroğlu hangi kanalda konuşacak? Kemal Kılıçdaroğlu bu akşam hangi kanalda? - Haberler
Haberi Paylaş

Kılıçdaroğlu hangi kanalda konuşacak? Kemal Kılıçdaroğlu bu akşam hangi kanalda?

Haberler.com - Gündem
 - Güncelleme:

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu TBMM'de partisinin grup toplantısında konuştu. Gündeme dair değerlendirmelerde bulunan Kılıçdaroğlu, dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Kılıçdaroğlu, bu akşam saat 22:00'de açıklama yapacağını belirterek, "Bir kaçış planının anatomisini ifşa edeceğim." ifadelerini kullandı. Vatandaşlar Kılıçdaroğlu hangi kanalda konuşacak? Kemal Kılıçdaroğlu bu akşam hangi kanalda? Kılıçdaroğlu açıklaması hangi kanalda sorularına yanıt aradı.

Kılıçdaroğlu hangi kanalda konuşacak? Kemal Kılıçdaroğlu, bu akşam saat 22:00'de açıklama yapacağını belirterek, "Bir kaçış planının anatomisini ifşa edeceğim." ifadelerini kullandı. Vatandaşlar Kılıçdaroğlu hangi kanalda konuşacak? Kemal Kılıçdaroğlu bu akşam hangi kanalda? Kılıçdaroğlu açıklaması hangi kanalda sorularına yanıt aradı. İşte detaylar...

Bu akşam 22:00'de canlı yayın yapacağını duyuran CHP lideri, "Ben en iyisi bu akşam 22.00'de bu skandalı açıklayayım. Bir kaçış planının anatomisini ifşa edeceğim." ifadelerini kullandı. Kılıçdaroğlu'nun saat 22:00'de sosyal medya hesabından bir video paylaşması bekleniyor.

Kılıçdaroğlu hangi kanalda konuşacak? Kemal Kılıçdaroğlu bu akşam hangi kanalda?

Konuşmasında ekonomiye dair eleştirilerde de bulunan Kılıçdaroğlu, "Kimin ne yaptığı, hangi kararı aldığı belli değil. Hani Türk lirası var ya, değeri kalmayan Türk Lirası. Acaba Bahçeli cebinde dolar mı taşıyor Türk lirası mı? Ben merak ediyorum. Bahçeli kalkıp Türk lirasını itibarsızlaştıran iktidara destek veriyorsa orada bir sorunumuz var demektir." dedi.

Art arda gelen zamlara da değinen CHP lideri, sözlerini şöyle sürdürdü: "Zamların arkası kesildi mi? Bundan sonra zamlar devam edecek. Elektrik üreticileri taban fiyatını yükseltti. Bu zam gelecek demek. Temmuz ve Ağustos ayında elektriğe zam gelecek. Tüm vatandaşlarım hazırlıklı olsun önümüzdeki süreçte elektriğe zam gelecek."

Haberler.com / Onur Bayram - Gündem

Kemal Kılıçdaroğlu Kılıçdaroğlu Gündem Politika Haberler

title