Kıbrıs Zafere Doğru son bölüm izle! TRT 1 Kıbrıs Zafere Doğru 22. bölüm izle! Kıbrıs Zafere Doğru son bölüm full HD izle! - Haberler
Haberi Paylaş

Kıbrıs Zafere Doğru son bölüm izle! TRT 1 Kıbrıs Zafere Doğru 22. bölüm izle! Kıbrıs Zafere Doğru son bölüm full HD izle!

Haberler.com - Gündem
 - Güncelleme:
Kıbrıs Zafere Doğru son bölüm izle! TRT 1 Kıbrıs Zafere Doğru 22. bölüm izle! Kıbrıs Zafere Doğru son bölüm full HD izle!

Kıbrıs Zafere Doğru son bölüm yayınlandı! Kıbrıs Zafere Doğru 22. bölüm izleyemeyenler Kıbrıs Zafere Doğru son bölüm izle! TRT 1 Kıbrıs Zafere Doğru 22. bölüm izle! Kıbrıs Zafere Doğru son bölüm full HD izle! araştırmaları yapmaya başladı. İşte Kıbrıs Zafere Doğru son bölüm izle! TRT 1 Kıbrıs Zafere Doğru 22. bölüm izle! Kıbrıs Zafere Doğru son bölüm full HD izle! Haberimizde...

TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve yayınlandığı her akşam büyük beğeni toplayan Kıbrıs Zafere Doğru dizisi 22. bölümü yayınlandı. Kıbrıs Zafere Doğru 22. bölüm izleyemeyenler Kıbrıs Zafere Doğru son bölüm izle! TRT 1 Kıbrıs Zafere Doğru 22. bölüm izle! Kıbrıs Zafere Doğru son bölüm full HD izle! araştırmaları yapmaya başladı. İşte Kıbrıs Zafere Doğru son bölüm izle! TRT 1 Kıbrıs Zafere Doğru 22. bölüm izle! Kıbrıs Zafere Doğru son bölüm full HD izle! Haberimizde...

KIBRIS ZAFERE DOĞRU SON BÖLÜM İZLE!

KIBRIS ZAFERE DOĞRU 5. BÖLÜM İZLE!

"Kıbrıs Zafere Doğru"nun konusu; Rauf Denktaş, Makaryos tarafından adadan sürgün edilmiş, Kıbrıs'a alınmamaktadır. Denktaş, yanında TMT'nin efsane bayraktarı, komutan Ali Rıza Vuruşkan ile birlikte gizlice deniz yoluyla adaya girer. Diğer tarafta ailesine kavuşmuş olan Kemal Dereli, artık tam anlamıyla mücahit olmaya hazırdır. Gizemli bir törenle TMT yemini eden Kemal ve Derviş, Ankaralı ile gizli görevlerine başlar. Nişanlısı Ayşe'nin Kıbrıs'a geldiğinden habersiz Ankaralı, Mücahit Kemal ve yeni mücahitlerden oluşan ekip ayrılmaz bir operasyon takımıdır. Tarihe geçen bir direniş gösteren bu 713 kişilik mücahit topluluğu, kendilerini dört taraftan sarmış 15 bin düşmana karşı savaşacak, bir direniş destanı yazacaktır. Onlara katılıp son darbeyi indirecek olan Pilot Yüzbaşı Cengiz Topel ise Türkiye'den gelen 64 savaş jeti ile Rum tarafını bombardımana tutup Türkiye'nin ilk hava şehidi olarak yürekleri dağlayan bir ölümle tarihe kahraman olarak geçecektir.

Ankaralı ameliyata girmek yerine Samson ve Apollon'a teslim olup Sandy'i kurtarma kararı verir. Takasın gerçekleşeceği yerde Kemal ve Zifir'in meseleyi çözecek bir planı vardır. Rauf ise hızlıca kurulan bir mahkeme sonrası 15 yıl hapis cezası ile karşı karşıya gelir. Tüm bunlar yaşanırken Ada, ikinci Erenköy olarak anılan Boğaziçi kuşatması ile mücadele etmektedir. Savaş tekrar başlamıştır.

Kıbrıs Zafere Doğru dizisi her Cuma 20.00'de TRT 1'de.

Kıbrıs Zafere Doğru dizisinde Ahmet Kural, Pelin Karahan, Serkan Çayoğlu, Gülper Özdemir, Tayanç Ayaydın, Devrim Saltoğlu isimleri yer almaktadır.

"Kıbrıs Zafere Doğru"nun konusu; Rauf Denktaş, Makaryos tarafından adadan sürgün edilmiş, Kıbrıs'a alınmamaktadır. Denktaş, yanında TMT'nin efsane bayraktarı, komutan Ali Rıza Vuruşkan ile birlikte gizlice deniz yoluyla adaya girer. Diğer tarafta ailesine kavuşmuş olan Kemal Dereli, artık tam anlamıyla mücahit olmaya hazırdır. Gizemli bir törenle TMT yemini eden Kemal ve Derviş, Ankaralı ile gizli görevlerine başlar. Nişanlısı Ayşe'nin Kıbrıs'a geldiğinden haber siz Ankaralı, Mücahit Kemal ve yeni mücahitlerden oluşan ekip ayrılmaz bir operasyon takımıdır. Tarihe geçen bir direniş gösteren bu 713 kişilik mücahit topluluğu, kendilerini dört taraftan sarmış 15 bin düşmana karşı savaşacak, bir direniş destanı yazacaktır. Onlara katılıp son darbeyi indirecek olan Pilot Yüzbaşı Cengiz Topel ise Türkiye'den gelen 64 savaş jeti ile Rum tarafını bombardımana tutup Türkiye'nin ilk hava şehidi olarak yürekleri dağlayan bir ölümle tarihe kahraman olarak geçecektir.

Haberler.com - Gündem

Kıbrıs Zafere Doğru, Trt 1, Dizi, Gündem, Magazin, Haberler

title