Haberler

Kıbrıs Zafere Doğru bu akşam yok mu, neden yok? Kıbrıs Zafere Doğru bitti mi, final mi yaptı? Kıbrıs Zafere Doğru yeni bölüm haftaya mı?

Gündem Haberleri

TRT 1 yayın akışında Kıbrıs Zafere Doğru yer almadı. Bunun ardından 7 Ocak Cuma Kıbrıs Zafere Doğru bu akşam yok mu, neden yok? Kıbrıs Zafere Doğru bitti mi, final mi yaptı? Kıbrıs Zafere Doğru yeni bölüm haftaya mı? merak edildi. Peki, Kıbrıs Zafere Doğru bu hafta yok mu, neden yok? Kıbrıs Zafere Doğru bitti mi, final mi yaptı? Kıbrıs Zafere Doğru yeni bölüm yok mu? İşte bilgiler...

Kıbrıs: Zafere Doğru (eski adıyla Bir Zamanlar Kıbrıs), TMC Film yapımı olup ilk bölümü 1 Nisan 2021 tarihinde yayınlanan, tarihi dönem draması türündeki Türk televizyon dizisidir. Kıbrıs Zafere Doğru bu akşam yok mu, neden yok? Kıbrıs Zafere Doğru bitti mi, final mi yaptı? Kıbrıs Zafere Doğru yeni bölüm haftaya mı?

KIBRIS ZAFERE DOĞRU BU AKŞAM YOK MU, NEDEN YOK? (7 OCAK CUMA 2022)

Kıbrıs: Zafere Doğru bugün yeni bölüm olmayacak. Dizi 1 hafta yılbaşı arası verdiği için yeni bölümü 7 Ocak Cuma bugün yayınlanmayacak. Dizinin yeni bölümü haftaya ekranlara gelecektir.

KIBRIS ZAFERE DOĞRU BİTTİ Mİ, FİNAL Mİ YAPTI?

Hayır dizi bitmedi veya final yapmadı. Dizi sadece 1 hafta yılbaşı tatili arası vermiştir. Yeni bölüm haftaya ekrana gelecektir.

TRT 1 YAYIN AKIŞI (7 OCAK CUMA)

  • 20:00 - Mahrem
  • 22:25 - 112 Acil Çağrı

KIBRIS ZAFERE DOĞRU KONUSU NE?

"Kıbrıs Zafere Doğru"nun konusu; Rauf Denktaş, Makaryos tarafından adadan sürgün edilmiş, Kıbrıs'a alınmamaktadır. Denktaş, yanında TMT'nin efsane bayraktarı, komutan Ali Rıza Vuruşkan ile birlikte gizlice deniz yoluyla adaya girer. Diğer tarafta ailesine kavuşmuş olan Kemal Dereli, artık tam anlamıyla mücahit olmaya hazırdır. Gizemli bir törenle TMT yemini eden Kemal ve Derviş, Ankaralı ile gizli görevlerine başlar. Nişanlısı Ayşe'nin Kıbrıs'a geldiğinden habersiz Ankaralı, Mücahit Kemal ve yeni mücahitlerden oluşan ekip ayrılmaz bir operasyon takımıdır. Tarihe geçen bir direniş gösteren bu 713 kişilik mücahit topluluğu, kendilerini dört taraftan sarmış 15 bin düşmana karşı savaşacak, bir direniş destanı yazacaktır. Onlara katılıp son darbeyi indirecek olan Pilot Yüzbaşı Cengiz Topel ise Türkiye'den gelen 64 savaş jeti ile Rum tarafını bombardımana tutup Türkiye'nin ilk hava şehidi olarak yürekleri dağlayan bir ölümle tarihe kahraman olarak geçecektir.

KIBRIS ZAFERE DOĞRU OYUNCU KADROSU

Ahmet Kural : Kemal Dereli

Serkan Çayoğlu : Bereli/Ankaralı

Pelin Karahan : İnci Dereli

Gülper Özdemir : Doktor Ayşe İnan

Devrim Saltoğlu : Rauf Denktaş

Tayanç Ayaydın : Nikos Sampson

Hasan Küçükçetin : Derviş

Miray Akay : Pembe Dereli

Deniz Baytaş : Sıtkiye Dereli

Ahmet Mark Somers : Salahi Dereli

Ömer Turan : Bekir

Nebil Sayın : Yeoryos Grivas

Emre Törün : III. Makarios

Hakan Güner : Dr. Fazıl Küçük

Ahmet Çavuş

Bade Arazlı : Mine Dereli

Sümeyra Koç : Sandy

Rüzgar Irmakoğlu : Müge Dereli

Umut Avcı : Şöför Hamit

Demir Karahan : Efsane

Kemal Uçar : Cengiz Topel

Ömer Turan : Mucahit Bekir

İbrahim Yildiz : Çoban Sefer

Mehmet Aykaç : Erdil

Tekin Temel : Ali Riza Vuruşkan

Metin Büktel : Gazeteci Sami Coşar

Musab Ekici : Kurtcebe

Kaynak: Haberler.com / Gündem

Kıbrıs Zafere Doğru Dizi Gündem Magazin Haberler

1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title