Haberi Paylaş

Kemal Kılıçdaroğlu'nun vasiyeti nedir 2023? Kılıçdaroğlu ne vasiyet etti? Kılıçdaroğlu vasiyet videosu izle!

Gündem Haberleri

Kemal Kılıçdaroğlu "Vasiyetim" diyerek yeni video paylaştı. Bunun ardından vatandaşlar Kılıçdaroğlu'nun yeni vasiyetini merak etti. Peki, Kemal Kılıçdaroğlu'nun vasiyeti nedir 2023? Kılıçdaroğlu ne vasiyet etti? Kılıçdaroğlu vasiyet videosu izle! İşte Kemal Kılıçdaroğlu'nun 2023 yeni vasiyeti...

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bugün grup toplantısında yaptığı konuşmadan kesitler içeren bir videoyu, "Vasiyetim de burada dursun" mesajıyla sosyal medya hesabında yayınladı. Kemal Kılıçdaroğlu'nun vasiyeti nedir 2023? Kılıçdaroğlu ne vasiyet etti? Kılıçdaroğlu vasiyet videosu izle!

KEMAL KILIÇDAROĞLU VASİYETİ NEDİR?

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, bugün TBMM'deki grup toplantısında yaptığı konuşmadan kesitler içeren videoyu sosyal medya hesabından paylaştı. Kılıçdaroğlu paylaşımına "Vasiyetim de burada dursun" notunu düştü.

Kemal Kılıçdaroğlu'nun vasiyeti nedir 2023? Kılıçdaroğlu ne vasiyet etti? Kılıçdaroğlu vasiyet videosu izle!

Kılıçdaroğlu, videoda grup toplantısında yaptığı konuşmadan şu bölümlere yer verdi:

"Silahlı insanların olduğu reklamla güya beni tehdit ediyorlar. O resimdeki mesaj net. 'Sizin için geleceğiz' diyorlar. Benim için beyefendiler geleceklermiş. Bu paramiliter artıklar, daha büyük bir resmin sadece bir parçası. Her şeyin temelinde aslında tek bir şey var. O da para. Çok para. Doymayacakları kadar para. Halkımızdan çalınan bu para. Bu parayı çalan Beşli Çeteler var. Beşli Çete dediğime bakmayın, bunların kod ismi beşli. Aslında bunların sayısı binlerce.

Uzman arkadaşlarıma hesaplattım. Bu iktidar döneminde çalınan; çetelerin, mafya artıklarının çaldığı, uyuşturucu baronlarının çaldığı, 418 milyar dolar. Sonra çıktım, çok açık ve net şekilde söyledim. Tahsil edeceğim rakam budur ve defterinize yazın. Sizden 418 milyar doları, iktidarımızda tahsil edeceğiz ve alacağız. Önce benimle konuşmak ve anlaşmak istediler. Kapıyı yüzlerine kapattım. Her türlü operasyona başvurdular ve artık son aşamaya geldik. Silah ve suikast tehditleri. Son uyarılarını yapıyorlar akıllarınca.

Be gafiller, be şerefsizler, be akılsızlar, be müptezeller, be çakallar… Be çakallar, siz mi beni korkutacaksınız? Sizin önünüzde diz çöküp yaşamaktansa ayakta ölmeyi tercih ederim. Hodri meydan, gelin görüşelim. Allah nasip eder de yaşarsak hayatınız boyunca görüp görebileceğiniz en büyük kabus olmaya devam edeceğim. Trolleriniz beni yolumdan çeviremez. Durduramazsınız.

Şunu da söyleyeyim. Eğer bana bir şey olursa halkıma emanetimdir. O 418 milyar doları siz tahsil edeceksiniz. Gençlerimizin geleceğidir bu para. Bu ülkenin doğmamış bebeklerini parasıdır o para. Her kuruşunu tahsil edeceksiniz. 85 milyona tahsis edeceksiniz o parayı. Benim size vasiyetimdir bu."

Haberler.com - Gündem

Kemal Kılıçdaroğlu Gündem Politika Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (1)

x girilmez:

Ölürsem makam koltuğunu da yanındamı istemiş

Cevap Yaz44Yayından Kaldır
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title