Kemal Kılıçdaroğlu'nun saat 22:00 açıklaması nedir? 24 Mayıs Salı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Saat 22.00 açıklaması ne oldu? - Haberler
Haberi Paylaş

Kemal Kılıçdaroğlu'nun saat 22:00 açıklaması nedir? 24 Mayıs Salı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Saat 22.00 açıklaması ne oldu?

Haberler.com - Gündem
 - Güncelleme:

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bu akşam saat 22:00'de açıklama yapacağını belirterek, "Bir kaçış planının anatomisini ifşa edeceğim." ifadelerini kullandı. Bu sözler sonrası tüm gözler, CHP liderinin saat 22.00'de yapacağı açıklamaya çevrildi. Peki, Kemal Kılıçdaroğlu'nun saat 22:00 açıklaması nedir? 24 Mayıs Salı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Saat 22.00 açıklaması ne oldu? İşte detaylar...

Kemal Kılıçdaroğlu'nun saat 22:00 açıklaması nedir? 24 Mayıs Salı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Saat 22.00 açıklaması ne oldu? Saat 22.00 'da ne açıklanacak? 24 Mayıs 2022 Saat 22:00 'da ne açıklaması yapılacak? CHP Lideri Kılıçdaroğlu, partisinin grup toplantısında gündem olacak açıklamalarda bulundu.

Bu akşam 22:00'de canlı yayın yapacağını duyuran CHP lideri, "Ben en iyisi bu akşam 22.00'de bu skandalı açıklayayım. Bir kaçış planının anatomisini ifşa edeceğim." ifadelerini kullandı. Kılıçdaroğlu'nun saat 22:00'de sosyal medya hesabından bir video paylaşması bekleniyor.

Kemal Kılıçdaroğlu'nun açıklaması 24 Mayıs 2022 saat 22:00 'da belli olacak. Açıklama yapıldığı anda haberimize ekleyeceğiz.

Kemal Kılıçdaroğlu'nun paylaştığı tweet:

Kemal Kılıçdaroğlu'nun saat 22:00 açıklaması nedir? 24 Mayıs Salı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Saat 22.00 açıklaması ne oldu?

Konuşmasında ekonomiye dair eleştirilerde de bulunan Kılıçdaroğlu, "Kimin ne yaptığı, hangi kararı aldığı belli değil. Hani Türk lirası var ya, değeri kalmayan Türk Lirası. Acaba Bahçeli cebinde dolar mı taşıyor Türk lirası mı? Ben merak ediyorum. Bahçeli kalkıp Türk lirasını itibarsızlaştıran iktidara destek veriyorsa orada bir sorunumuz var demektir." dedi.

Art arda gelen zamlara da değinen CHP lideri, sözlerini şöyle sürdürdü: "Zamların arkası kesildi mi? Bundan sonra zamlar devam edecek. Elektrik üreticileri taban fiyatını yükseltti. Bu zam gelecek demek. Temmuz ve Ağustos ayında elektriğe zam gelecek. Tüm vatandaşlarım hazırlıklı olsun önümüzdeki süreçte elektriğe zam gelecek."

Saatler 22.00'ı gösterdiğinde geldiğinde Kılıçdaroğlu, söz konusu videoyu, "Onlar kaçacak yer ararken, bizim başka memleketimiz yok. Biz bir yere gitmiyoruz, bu devleti birlikte ayağa kaldıracağız. Başını dik tut sevgili halkım. Sen varsın ve daha iyisini hak ediyorsun. Geliyor mutlu, huzurlu günler!" notuyla paylaştı.

Kemal Kılıçdaroğlu'nun saat 22:00 açıklaması nedir? 24 Mayıs Salı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Saat 22.00 açıklaması ne oldu?

Videonun başında bürokratlara seslenen Kılıçdaroğlu, "Ülkemizin dürüst, şerefli bürokratlarına selamlar olsun. Onlar başımızın üstünde. İktidarımızda onları çok güzel günler bekliyor. Hepsini biliyoruz, duyuyoruz. Allah onlardan razı olsun. Sarı bürokratlar… Sizler devleti bitkisel hayata soktunuz. Bu süreçte kendinizi de bitirdiniz. Öncelikle birazdan açıklayacağım şey, skandal ile yolsuzluklara dikkat çekmek değildir. Bunların ne olduğunu sağır sultan da biliyor. Amacım, komaya sokulan bu devleti uyandırmaktır. Komaya sokulan bu devi uyandırmak ve çalışır hale getirmektir. Ama size de büyük bir iyilik yapıyorum sarılar. Sizi bu suç gemisinden indirmek istiyorum. İnin kurtarın kendinizi. Çok geç olmadan, küçük cezalarla kurtulabileceğiniz bir aşamada kurtulun. Çünkü hiç gündemlerinde yoksunuz." dedi.

Mustafa Şirin
Gündem Editörü Haberler.com - Gündem

Kemal Kılıçdaroğlu Gündem Politika Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (1)

ahmet daldaz:

fasa fiso, ekonomiyle ilgili açıklama yok, ülkeyi düze çıkarma projesi yok, cumhurbaşkanı adayı yok, eee ne var? sarı (!) bürokratları tehdit etme, gelmediği iktidarın hayaliyle insanları ödüllendirme var. ha birde mavi dosya yı göremedim, dosya olmayınca kılıçdaroğlu'nu tanıyamıyorum.

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title