Kemal Kılıçdaroğlu nerede konuşuyor? Kılıçdaroğlu bu akşam hangi kanalda konuşacak? - Haberler
Haberi Paylaş

Kemal Kılıçdaroğlu nerede konuşuyor? Kılıçdaroğlu bu akşam hangi kanalda konuşacak?

Haberler.com - Gündem
 - Güncelleme:
Kemal Kılıçdaroğlu nerede konuşuyor? Kılıçdaroğlu bu akşam hangi kanalda konuşacak?

Kemal Kılıçdaroğlu nerede konuşuyor ve Kılıçdaroğlu bu akşam hangi kanalda konuşacağı vatandaşlar tarafından merak ediliyor. CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu TBMM'de partisinin grup toplantısında konuştu. Gündeme dair değerlendirmelerde bulunan Kılıçdaroğlu gündeme gelen açıklamalarda bulundu. Peki, Kılıçdaroğlu bu akşam hangi kanalda konuşacak?

Chp lideri Kılıçdaroğlu, bu akşam saat 22.00'da açıklama yapacağını belirterek, "Bir kaçış planının anatomisini ifşa edeceğim." ifadelerine yer verdi. Kemal Kılıçdaroğlu nerede konuşuyor ve Kılıçdaroğlu bu akşam hangi kanalda konuşacak vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yönelik iddialar sunduğu videoyu paylaştı. Kemal Kılıçdaroğlu nerede konuşuyor? Kılıçdaroğlu bu akşam hangi kanalda konuşacak? Detaylar haberimizdedir…

KEMAL KILIÇDAROĞLU NEREDE KONUŞUYOR?

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, bugün partisinin grup toplantısında yaptığı açıklamada saat 22.00'ı işaret etti. Kılıçdaroğlu, "Bir kaçış planının anatomisini ifşa edeceğim" dedi. AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik ise bu iddialara "Bunu daha önce de söylemişti. Ancak milletimiz 15 Temmuz gecesi kimin tanklara karşı milletiyle beraber direndiğini, kimin de tankların yol vermesiyle kaçtığını görmüştür" ifadesiyle yanıt vermişti. Kılıçdaroğlu, Erdoğan ile ilgili iddialarını konu alan videoyu sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu.

KILIÇDAROĞLU BU AKŞAM HANGİ KANALDA KONUŞACAK?

Saatler 22.00'ı gösterdiğinde Kılıçdaroğlu, söz konusu videoyu, "Onlar kaçacak yer ararken, bizim başka memleketimiz yok. Biz bir yere gitmiyoruz, bu devleti birlikte ayağa kaldıracağız. Başını dik tut sevgili halkım. Sen varsın ve daha iyisini hak ediyorsun. Geliyor mutlu, huzurlu günler!" notunu paylaştı. Videonun başında bürokratlara seslenen Kemal Kılıçdaroğlu, "Ülkemizin dürüst, şerefli bürokratlarına selamlar olsun. Onlar başımızın üstünde. İktidarımızda onları çok güzel günler bekliyor. Hepsini biliyoruz, duyuyoruz. Allah onlardan razı olsun. Sarı bürokratlar… Sizler devleti bitkisel hayata soktunuz. Bu süreçte kendinizi de bitirdiniz. Öncelikle birazdan açıklayacağım şey, skandal ile yolsuzluklara dikkat çekmek değildir. Bunların ne olduğunu sağır sultan da biliyor. Amacım, komaya sokulan bu devleti uyandırmaktır. Komaya sokulan bu devi uyandırmak ve çalışır hale getirmektir. Ama size de büyük bir iyilik yapıyorum sarılar. Sizi bu suç gemisinden indirmek istiyorum. İnin kurtarın kendinizi. Çok geç olmadan, küçük cezalarla kurtulabileceğiniz bir aşamada kurtulun. Çünkü hiç gündemlerinde yoksunuz." ifadelerini kullandıktan sonra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik iddialarını sıraladı.

Haberler.com / Sena Demiröz - Gündem

Kemal Kılıçdaroğlu CHP Gündem Politika Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title