Haberler

Kefaret Sinan diziden ayrılıyor mu? Kefaret bitiyor mu?

Abone Ol

Fox TV ekranlarına henüz yeni ısınan Kefaret dizisinin ilk bölümü 22 Kasım 2020 yılında yayınlandı. Dizide birbirinden dikkat çekici oyuncular yer alırken, son dönemlerde Kefaret Sinan diziden ayrılıyor mu? Mert Fırat diziden ayrılıyor mu? Kefaret bitiyor mu? Kefaret dizisi bitiyor mu? Kefaret son bölümde neler oldu? sorusu merak edilmeye başlandı.

Kefaret dizisinde Kefaret Sinan karakterini canlandıran Mert Fırat'ın diziye devam edip etmeyeceği merak konusu. Kefaret dizisinin son bölümünde yaşananlar Kefaret Sinan diziden ayrılıyor mu? Mert Fırat diziden ayrılıyor mu? Kefaret bitiyor mu? Kefaret dizisi bitiyor mu? Kefaret son bölümde neler oldu? sordurdu. İşte cevaplar!

KEFARET SİNAN DİZİDEN AYRILIYOR MU?

Kefaret dizisinin son bölümünde Zeynep ve Sinan nikah için gün alırlar ancak Sinan nikah gününe kadar görevli olarak yurtdışında olacaktır. Nikah günü yaklaşır ancak Sinan'dan hiçbir haber alınamıyor.

KEFARET SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ahmet, Arzu ile ilişkisinin basına düşmesi sonrası işinden olunca bunalıma girer ve Zeynep'in çiftliğindeki köy evine sığınır. Meltem, Ahmet'e boşanma davası açar ve uzaklaştırma kararı çıkartır. Son anda polis baskınından kurtulan Arzu kendisini ihbar eden ve bütün parasına el koyanın kim olduğunu araştırmaktadır. Zeynep ve Sinan nikah için gün alırlar ancak Sinan nikah gününe kadar görevli olarak yurtdışında olacaktır. Nikah günü yaklaşır ancak Sinan'dan hiçbir haber alınamamaktadır.

Kaynak: Haberler.com / Gündem

Nurgül Yeşilçay Mert Fırat fox dizisi Fox Gündem Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

Dilan Polat'ın yardımcısı Şule gözaltına mı alındı, suçu ne? Şule Özbek mi, Türk mü? Urfa dürüm tarifi! MasterChef Urfa dürüm nasıl yapılır? Adana dürüm tarifi! MasterChef Adana dürüm nasıl yapılır? Çöp şiş dürüm tarifi! MasterChef Çöp şiş dürüm nasıl yapılır? Tavuk şiş dürüm tarifi! MasterChef Tavuk şiş dürüm nasıl yapılır? 5 Aralık Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 5 Aralık İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek? 5 Aralık Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 5 Aralık Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? 5 Aralık Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 5 Aralık AFAD ve Kandilli deprem listesi! 5 Aralık Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 5 Aralık 2023 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 5 Aralık Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 5 Aralık Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? 5 Aralık Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? 5 Aralık Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Yorumlar (1)

hak:

Siyaset yapan dizi oyuncuları istemiyor halk, yapanların sonu görüldü.

Yanıtla00
title