Kardeşlerim 9. bölüm fragmanı izle! ATV Kardeşlerim yeni bölüm fragmanı izle! Kardeşlerim 8. bölüm izle - Haberler
Haberi Paylaş

Kardeşlerim 9. bölüm fragmanı izle! ATV Kardeşlerim yeni bölüm fragmanı izle! Kardeşlerim 8. bölüm izle

Haberler.com - Gündem
 - Güncelleme:
Kardeşlerim 9. bölüm fragmanı izle! ATV Kardeşlerim yeni bölüm fragmanı izle! Kardeşlerim 8. bölüm izle

Kardeşlerim 9. bölüm fragmanı izle! Kardeşlerim dizisinin 8. bölümü ardından Kardeşlerim 9. bölüm fragmanı da yayınlandı. ATV'de yayınlanan Kardeşlerim 9. bölüm fragmanı izle! Kardeşlerim son bölüm özeti! Kardeşlerim yeni bölümde neler olacak? ATV Kardeşlerim yeni bölüm fragmanı izle! Kardeşlerim 8. bölüm izle

Kardeşlerim 8. bölüm full izle! Kardeşlerim 8. bölüm tamamı izle! ATV ekranların sevilen dizisi Kardeşlerim 8. bölüm seyret! Kardeşlerim 8. bölüm tek parça izle! Kardeşlerim 8. bölüm tamamı izle! Kardeşlerim 8.son bölüm fragmanı izle.

KARDEŞLERİM 8. BÖLÜM FULL İZLE!

Kardeşlerim dizisi ATV ekranlarında 8. bölümüyle yayınlandı. Dizi severler heyecan dolu 8. bölümün ardından şimdi de Kardeşlerim 9. bölüm için araştırmalarına başladılar. Kardeşlerim 9. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sorusu soruluyor. Kardeşlerim 9. bölüm fragmanı yayınlandı. Kardeşlerim 9. bölüm fragmanına haberimizden ulaşabilirsiniz...

Kardeşlerim 8. bölüm izlemek için tıklayınız!

Kenan'ın ölümü tüm dengeleri değiştirirken Suzan, Akif, Nebahat cephesinde sular durulmaz. Çocuklar yaşadığı felaketten sonra yaşamlarını düzene sokmak için var gücüyle çalışırken, Orhan'ın sunduğu teklif Kadir'le Ömer'i umutlandırır. Kadir'in Süsen'le olan arkadaşlığının iç yüzünü öğrenen Melisa, Kadir'le yüzleşmek ister. Şengül'ün Nebahat'ten alacağı paranın hayaliyle girdiği borçlar, Orhan'la arasının açılmasına sebep olur. Berk'in Aybike'yi zora sokan planı ise beklenmedik olaylara yol açar.

Birbirlerinden başka tutunacak dalları kalmayan 4 kardeşin yürek burkan mücadelesini anlatıyor. Dizide; Kadir, Ömer, Asiye ve Emel… Birbirlerine sıkı sıkıya bağlı bu dört kardeş, yaşanan bir dizi talihsiz olayın ardından hem annelerini hem babalarını kaybederler. Koskoca dünyada artık birbirlerine tutunmak dışında başka yapabilecekleri hiçbir şey, tutabilecekleri hiçbir el kalmamıştır.

Yaşananlara sebep olan Akif Atakul'un sahip olduğu kolejin kapıları ve dolayısıyla hayatları bu çocuklara açılana kadar bu böyle devam eder… Zenginin ve yoksulun, suçlunun ve mağdurun yollarının kesiştiği bu yeni hayat, herkesi yeni birine dönüştürürken, Kadir ailesini ayakta tutmak, kardeşlerini korumak ve bir arada tutmak için elinden ne gerekiyorsa yapacaktır.

NGM Yapım'ın imza attığı; yapımcılığını Nazlı Heptürk, yönetmenliğini Serkan Birinci ve senaryosunu da Gül Abus Semerci'nin üstlendiği Kardeşlerim dizisinin oyuncuları ise şöyle:

 • Celil Nalçakan (Akif Atakul)
 • Halit Özgür Sarı (Kadir Eren)
 • Ahu Yağtu (Suzan Manyaslı)
 • Fadik Sevin Atasoy (Şengül Eren)
 • Cüneyt Mete (Orhan Eren)
 • Su Burcu Yazgı Coşkun (Asiye Eren)
 • Yiğit Koçak (Ömer Eren)
 • Aylin Akpınar (Emel Eren)
 • Simge Selçuk
 • Damla Su İkizoğlu
 • Onur Seyit Yaran
 • Cihan Şimşek
 • Kaan Sevi
Haberler.com - Gündem

Serkan Birinci Celil Nalçakan Kardeşlerim Fragman Atv Gündem Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title