Kardeşlerim 5. bölüm fragmanı izle! ATV Kardeşlerim yeni bölüm fragmanı izle! Kardeşlerim 4. bölüm izle - Haberler
Haberi Paylaş

Kardeşlerim 5. bölüm fragmanı izle! ATV Kardeşlerim yeni bölüm fragmanı izle! Kardeşlerim 4. bölüm izle

Haberler.com - Gündem
 - Güncelleme:
Kardeşlerim 5. bölüm fragmanı izle! ATV Kardeşlerim yeni bölüm fragmanı izle! Kardeşlerim 4. bölüm izle

Kardeşlerim 4. bölüm izle! Kardeşlerim dizisinin 4. bölümü ardından Kardeşlerim 5. bölüm fragmanı da yayınlandı. ATV'de yayınlanan Kardeşlerim 5. bölüm fragmanı izle! Kardeşlerim son bölüm özeti! Kardeşlerim yeni bölümde neler olacak? ATV Kardeşlerim yeni bölüm fragmanı izle! Kardeşlerim 4. bölüm izle

Kardeşlerim 4. bölüm full izle! Kardeşlerim 4. bölüm tamamı izle! ATV ekranların sevilen dizisi Kardeşlerim 5. bölüm seyret! Kardeşlerim 4. bölüm tek parça izle! Kardeşlerim 4. bölüm tamamı izle! Kardeşlerim 5. son bölüm fragmanı izle.

Kardeşlerim dizisi ATV ekranlarında 4. bölümüyle yayınlandı. Dizi severler heyecan dolu 4. bölümün ardından şimdi de Kardeşlerim 5. bölüm için araştırmalarına başladılar. Kardeşlerim 5. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sorusu soruluyor. Kardeşlerim 5. bölüm fragmanı yayınlandı. Kardeşlerim 5. bölüm fragmanına haberimizden ulaşabilirsiniz...

Sen bizi eve almadın, kümese attın; kümese!"

"Kalp en çok tutunduğu dala kırılır"

Akif ve Suzan'ı öpüşürken yakalayan Harika'nın tepkisi Suzan'ı köşeye sıkıştırırken, Akif yine her şeyin üstünü örtme çabasındadır. Suzan yaşadığı açmazdan ve öğrendiği bir durumdan dolayı bunalır. Aldığı karar, Akif'le Nebahat'ı şok eder. Şengül'ün kurnazlıklarının hedefi ise bu sefer Nebahat'tır. Asiye ile Doruk okulda beraber şarkı söyleyince Harika iyice çileden çıkar ve Asiye'nin üzerine gider. Ömer duruma tepkisiz kalamaz. Aybike'nin eline Harika ile ilgili bir koz geçer ve bu koz Ömer ile Harika'yı karşı karşıya getirirken, Kadir'in Orhan'dan öğrendiği gerçek şok etkisi yaratır.

Nebahat doğum günü partisinde yaşananlardan sonra çocukları zora sokacak bir karar alırken, Şengül olayların üstünü örtmek için eline geçen kozla Nebahat 'in karşına dikilir. Ömer ve Oğulcan'ın başındaki bela, Kadir'in de başını derde sokar. Harika, intikam almak için Aybike'yi oyuna getirirken, kendisinin yaşayacağı şokla altüst olur. Kadir, tam beladan kurtulduklarını düşünürken, kardeşler beklenmedik bir olayla sarsılırlar.

Kardeşlerim 4. bölümü izlemek için tıklayınız!

Birbirlerinden başka tutunacak dalları kalmayan 4 kardeşin yürek burkan mücadelesini anlatıyor. Dizide; Kadir, Ömer, Asiye ve Emel… Birbirlerine sıkı sıkıya bağlı bu dört kardeş, yaşanan bir dizi talihsiz olayın ardından hem annelerini hem babalarını kaybederler. Koskoca dünyada artık birbirlerine tutunmak dışında başka yapabilecekleri hiçbir şey, tutabilecekleri hiçbir el kalmamıştır.

Yaşananlara sebep olan Akif Atakul'un sahip olduğu kolejin kapıları ve dolayısıyla hayatları bu çocuklara açılana kadar bu böyle devam eder… Zenginin ve yoksulun, suçlunun ve mağdurun yollarının kesiştiği bu yeni hayat, herkesi yeni birine dönüştürürken, Kadir ailesini ayakta tutmak, kardeşlerini korumak ve bir arada tutmak için elinden ne gerekiyorsa yapacaktır.

NGM Yapım'ın imza attığı; yapımcılığını Nazlı Heptürk, yönetmenliğini Serkan Birinci ve senaryosunu da Gül Abus Semerci'nin üstlendiği Kardeşlerim dizisinin oyuncuları ise şöyle:

 • Celil Nalçakan (Akif Atakul)
 • Halit Özgür Sarı (Kadir Eren)
 • Ahu Yağtu (Suzan Manyaslı)
 • Fadik Sevin Atasoy (Şengül Eren)
 • Cüneyt Mete (Orhan Eren)
 • Su Burcu Yazgı Coşkun (Asiye Eren)
 • Yiğit Koçak (Ömer Eren)
 • Aylin Akpınar (Emel Eren)
 • Simge Selçuk
 • Damla Su İkizoğlu
 • Onur Seyit Yaran
 • Cihan Şimşek
 • Kaan Sevi

Haberler.com - Gündem

Fragman, Atv, Gündem, Güncel, Haberler

title