Haberler

Karabağlar Belediyesi Asfaltlama ve Kaldırım Düzenleme Çalışmalarına Devam Ediyor

Son Güncelleme:
Abone Ol

Karabağlar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Karabağlar'ın dört bir yanındaki asfaltlama ve kaldırım düzenleme çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. İzmir Demokrasi Üniversitesi Rektörlüğü'nden gelen talep doğrultusunda, üniversitenin Uzundere Yerleşkesi'nde de hummalı bir çalışma gerçekleştiriliyor. Akademik eğitim öğretim dönemi öncesi yerleşkeye yaklaşık 350 ton asfalt seriliyor ve 300 metre uzunluğunda kaldırım düzenlemesi yapılıyor.

Karabağlar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Karabağlar'ın dört bir yanındaki asfaltlama ve kaldırım düzenleme çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Karabağlar Belediyesi ekipleri, İzmir Demokrasi Üniversitesi Rektörlüğü'nden gelen talep doğrultusunda, üniversitenin Uzundere Yerleşkesi'nde de hummalı bir çalışma gerçekleştiriyor. Ekim ayının ilk haftasında başlayacak akademik eğitim öğretim dönemi öncesi yerleşkeye yaklaşık 350 ton asfalt seriliyor. 300 metre uzunluğunda kaldırım düzenlemesi yapılıyor.

Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, bu asfaltlama sezonunun verimli çalışmalarla sürdüğünü belirterek, "Ekiplerimiz sezonun başından bu yana, ilçemizin dört bir yanında alınteri döküyor. Muhtarlarımızın görüşlerini alarak, acil ihtiyaç duyulan sokaklara giriyor ve tekniğine uygun şekilde serim yapıyoruz. Ayrıca ilçemizde bulunan İzmir Demokrasi Üniversitesi gibi kamu kurum ve kuruluşlarının taleplerine de yanıt vermeye gayret ediyoruz" dedi.

Başkan Selvitopu, yağışlı kış günleri başlayana kadar ekiplerin aynı kararlılık ve azimle çalışmalarına devam edeceğini bildirdi.

Kaynak: ANKA / Emlak

Karabağlar Belediyesi Karabağlar Demokrasi İzmir Belediye Emlak Haberler

Bakmadan Geçme

SINIF ANNESİ UYGULAMASI KALDIRILDI MI? Okullarda 'Sınıf Annesi' yasaklandı mı, neden kaldırılıyor? MEB 'Sınıf Annesi' açıklaması nedir? Kuruluş Osman YENİ BÖLÜM (139. BÖLÜM) ne zaman, fragman yayınlandı mı? Kuruluş Osman yeni bölüm ne zaman başlıyor, bu akşam var mı? Şahane Hayatım YENİ BÖLÜM (6. BÖLÜM) ne zaman, fragman yayınlandı mı? Şahane Hayatım yeni bölüm ne zaman başlıyor, bu akşam var mı? Seçil Erzan'ın maaşı ne kadar, kaç TL? Seçil Erzan kaç para maaş alıyor? Benim Güzel Ailem 22. BÖLÜM ne zaman? Benim Güzel Ailem yeni bölüm (Final) ne zaman, fragman yayınlandı mı, yeni bölüm ne zaman başlıyor, bu akşam var Mandıracı Amca iflas mı etti? Mandıracı Amca kapandı mı, neden kapandı? THY, Avustralya uçuşları ne zaman başlayacak, direkt uçuş var mı? Margot Robbie, THY'nin reklam yüzü oldu mu? Beylerbeyi Sarayı hangi günler açık? Beylerbeyi Sarayı giriş ücreti! Beylerbeyi Sarayı ne zaman yapıldı? Dolmabahçe Sarayı hangi günler açık? Dolmabahçe Sarayı giriş ücreti ne kadar? Motorine indirim var mı? Motorine indirim gelecek mi, ne kadar gelecek? 6 Aralık güncel Motorin ve akaryakıt fiyatları! KABİNE TOPLANTISI'NDA ALINAN KARARLAR SON DAKİKA! Asgari ücret zammı belli oldu mu, ne kadar olacak? Topkapı Sarayı nerede, hangi günler açık? Topkapı Sarayı bölümleri neler? Benzine indirim var mı? Benzine indirim gelecek mi, ne kadar gelecek? 6 Aralık güncel benzin ve akaryakıt fiyatları! İstanbul Arkeoloji Müzesi nerede? Arkeoloji Müzesi giriş ücreti ne kadar? İbrahim Kaboğlu kimdir? Halk Tv konuğu İbrahim Kaboğlu kaç yaşında, nereli? İbrahim Kaboğlu biyografisi!
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title