Haber : Kara Tahta son bölüm izle! TRT 1 Kara Tahta 9. bölüm full HD izle! Kara Tahta 10. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı, yeni bölümde neler olacak? - Haberler

Haberi Paylaş

Kara Tahta son bölüm izle! TRT 1 Kara Tahta 9. bölüm full HD izle! Kara Tahta 10. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı, yeni bölümde neler olacak?

 - Güncelleme:
Kara Tahta son bölüm izle! TRT 1 Kara Tahta 9. bölüm full HD izle! Kara Tahta 10. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı, yeni bölümde neler olacak?

Kara Tahta son bölüm yayınlandı! TRT 1 Kara Tahta 9. bölüm izleyemeyenler Kara Tahta son bölüm izle! TRT 1 Kara Tahta 9. bölüm izle! Kara Tahta son bölüm full HD izle! araştırmaları yapmaya başladı. Peki, Kara Tahta yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kara Tahta yeni bölümde neler olacak haberimizde...

Kara Tahta son bölüm izle linki araştırılıyor. TRT 1ekranlarında yayınlanan ve yayınlandığı her akşam büyük beğeni toplayan Kara Tahta dizisi 9. bölümü yayınlandı. TRT 1 Kara Tahta 9. bölüm izleyemeyenler Kara Tahta son bölüm izle! TRT 1 Kara Tahta 9. bölüm izle! Kara Tahta son bölüm full HD izle! araştırmaları yapmaya başladı. Peki, Kara Tahta yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kara Tahta yeni bölümde neler olacak haberimizde...

Irmak ve Atlas'ın fırını küllerinden yeniden yaratma inancı Bekir için oldukça yaralayıcıdır. Arif ise bu olay sonrasında oğlunu korumak için öğretmenini feda etmesi gerektiğinden emin olur. Aylin'in Atlas sayesinde dudaklarından dökülen bir kelime dahi Arif'in fikrini değiştirmez. Bu durum da Sevgi ile gerilim yaşamasına sebep olur. Atlas öğrencilerinden aldığı güçle öğretmenliğe devam etmenin bir yolunu bulur. Son hamlesini yapan Bekir, Cafer'in elindeki tehlikeli bilgiden habersizdir. Bu bilgi yüzünden büyük bir fedakârlık yapmak zorunda kalır. Atlas ve Irmak'ın yakınlığı, dostlarının kuyusunu kazması Bekir'i bambaşka kumpaslara sürükler.

Atlas, Bekir'in İskender'i kullanarak yaptığı planın ne olduğunu öğrenmeye çalışır. Irmak, Atlas için çok kaygılıdır. Bekir'in planını bozacak olan kişi ise en yakınındaki isimlerden biridir. Bekir'in ne kadar tehlikeli olduğunu anlayan Münevver için ise dengeler değişmiştir. Irmak'ı nasıl bir tehlikenin içine attığını fark eden Münevver pişmanlık yaşar. Arif, Atlas'ın iyiliğini düşünerek aldığı yanlış kararın bedelini ödemek ister. Öğretmenlikten ayrılmaya karar veren Arif'i bu kararından vazgeçirmeye çalışanlar başarılı olacak mıdır? Irmak'ı istemeye giden Atlas'ı büyük bir sürpriz beklemektedir. Aylin'in konuşması ise gecenin ve hayatlarının en büyük mutluluğu olur.

Kara Tahta son bölüm izlemek için KARA TAHTA SON BÖLÜM İZLE 'ye tıklayınız.

Kara Tahta 9. bölüm izlemek için KARA TAHTA 9. BÖLÜM CANLI İZLE'ye tıklayınız.

Lise yıllarındayken akran zorbalığına uğrayan Atlas; annesiyle beraber memleketini terk eder. Yıllar sonra matematik öğretmeni olarak üstelik kendi okuduğu okula atanır.

"Aşkın için mi, intikam için mi… yoksa öğretmen olmak için mi? Neden döndün Atlas…"

"Atlas; doğduğu, aşık olduğu, ölüme itildiği kente öğretmen olarak geri döner. Kendisini geçmişe bağlayan köklerin zaman içerisinde zayıflamasının başına neler getireceğinden habersizdir. Şehrin güzeller güzeli Irmak'ı da seneler önce geride bıraktığını sandığı Atlas'ın karşısına çıkmasıyla darmadağın olur. Bekir ise Atlas ile Irmak'ın hikayesinde Irmak'ın aşığı olarak ölmeyi ve öldürülmeyi göze alır. Atlas, Irmak ve Bekir'in karşı karşıya geldiği bu dünya bambaşka bir hayatın habercisidir."

Furkan Andıç - Atlas

Miray Daner - Irmak

Cengiz Bozkurt - Arif

Çiçek Dilligil - Sevgi

Mine Tüfekçioğlu - Ülfet

Onur Durmaz - Cafer

Selen Uçer - Münevver

Kerem Arslanoğlu - Bekir

Taylan Meydan - İskender

Nizam Namidar - Hikmet

Yasemin Yazıcı - Esra

Veda Terzioğlu - İrem

Murat Danacı - Harun

Ömer Faruk Uluocak - Nevzat

Eylül Uğan - Aylin

Kara Tahta Gündem Magazin Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title