Kar temizleme çalışması yapan greyderi gören domuz sürüsünün kaçış anı kamerada - Haberler
Haberi Paylaş

Kar temizleme çalışması yapan greyderi gören domuz sürüsünün kaçış anı kamerada

İhlas Haber Ajansı - Gökten Ceylan - Genel
 - Güncelleme:

- Kar temizleme çalışması yapan greyderi gören domuz sürüsünün kaçış anı kamerada Afyonkarahisar'ın Dinar ilçesinde, kar temizleme çalışması yapan greyderi gören domuz sürüsünün kaçış anı cep telefonu kameraları ile kayıt altına alındı.

- Kar temizleme çalışması yapan greyderi gören domuz sürüsünün kaçış anı kamerada

AFYONKARAHİSAR - Afyonkarahisar'ın Dinar ilçesinde, kar temizleme çalışması yapan greyderi gören domuz sürüsünün kaçış anı cep telefonu kameraları ile kayıt altına alındı.

İlginç olay, Dinar ilçesi Çayüstü köyünde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, bölgede şiddetli kar yağışının ardından yol açma çalışması yapan İl Özel İdaresi'ne bağlı ekipler, dönüş yolunda yaklaşık 15 domuzdan oluşan sürü ile karşılaştı. Bir anda yol kenarındaki tarım arazisinde beliren sürü ardından greyderi görünce kaçışmaya başladı. Karayoluna çıkan sürü bir süre greyderin önünde koştuktan sonra tekrar tarım arazisine girip gözlerden kayboldu. Domuz sürüsünün kaçış anı ise greyderdeki operatörler tarafından cep telefonu kamerası ile görüntülendi.

İhlas Haber Ajansı / Gökten Ceylan - Genel

Karahisar Tarım kar Genel Yerel Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title