Haberler

Kadir İstekli kimdir? Kadir İstekli olayı ne? Kadir İstekli Hoca kimdir?

Abone Ol

Son zamanlarda gündeme gelen olaylar nedeniyle birçok vatandaşa tarafından Kadir İstekli kimdir? Sorusu merak ediliyor ve araştırılıyor. Son günlerde henüz altı yaşında imam nikahıyla evlendirdiği ve çocuğun her gün cinsel istismara uğradığı iddiasında yaşanan gelişmeler ile birlikte Kadir İstekli kimdir? Sorusu araştırılıyor. Peki, Kadir İstekli kimdir? Kadir İstekli olayı ne? Kadir İstekli Hoca kimdir?

Geçtiğimiz günlerde ülke gündeminde altı yaşında imam nikahıyla evlendirdiği ve çocuğun her gün cinsel istismara uğradığı iğrenç haber ile birlikte Kadir İstekli kimdir? Ve Kadir İstekli olayı ne? Sorusu araştırılmaya başlandı. Bu haberimizde merak eden kullanıcılar için Kadir İstekli kimdir? Kadir İstekli olayı ne? Sorularını yanıtladık. Peki, Kadir İstekli kimdir? Kadir İstekli olayı ne? Kadir İstekli Hoca kimdir?

KADİR İSTEKLİ KİMDİR?

6 yaşında gelinlikle ve 14 yaşında nişan kıyafetiyle çekilen fotoğrafları ile Kadir İstekli "evlendirildiği" iddiası ile gündeme geldi.

Emir Ceran
Haberler.com - Gündem

Gündem Haberler

Bakmadan Geçme

Midye helal mi haram mı? Midye caiz mi? Kaptanlık oyununu kim kazandı?11 Aralık kaptan kim oldu? Mavi takım, Kırmızı takım kaptanı kim oldu? 11 Aralık yeni takımlar ve kadroları! 12 Aralık 2023 Günlük Burç Yorumları: 12 Aralık Salı burç yorumları! AŞK, EVLİLİK, SAĞLIK, KARİYER burç yorumları! Yarın burçları neler bekliyor? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 11 Aralık AFAD ve Kandilli deprem listesi! 11 Aralık Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? CANLI maç izle! TÜM MAÇLAR! Canlı şifresiz donmadan HD maç izle! 11 Aralık GÜNÜN MAÇLARI CANLI İZLE! 11 Aralık 2023 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! 11 Aralık 2023 On Numara çekiliş sonuçları açıklandı mı? On Numara sonuçları saat kaçta? On Numara CANLI izle! Bugün kazanan numaralar neler? KOSKİ Konya su kesintisi: Konya'da sular ne zaman gelecek? 11 Aralık Konya su kesintisi listesi! Yalı Çapkını 50.bölüm fragmanı İZLE! Yalı Çapkını yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? BUSKİ Bursa su kesintisi: Bursa'da sular ne zaman gelecek? 11 Aralık Bursa su kesintisi listesi! İZSU İzmir su kesintisi: İzmir'de sular ne zaman gelecek? 11 Aralık İzmir su kesintisi listesi! Adabımuaşeret dersi nedir? Adabımuaşeret dersi zorunlu mu? ASKİ Ankara su kesintisi: Ankara'da sular ne zaman gelecek? 11 Aralık Ankara su kesintisi listesi! İSKİ İstanbul su kesintisi: İstanbul'da sular ne zaman gelecek? 11 Aralık İstanbul su kesintisi listesi!
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title