Haberi Paylaş

Kadir Ezildi kimdir? En Hamarat Benim Kadir Ezildi kaç yaşında, nereli ve nişanlandı mı? Kadir Ezildi Instagram hesabı!

Gündem Haberleri

Kadir Ezildi kimdir? En Hamarat Benim Kadir Ezildi kaç yaşında, nereli ve nişanlandı mı? Kadir Ezildi Instagram hesabı!

Sosyal medyada paylaştığı videolarla popüler olan Kadir, katıldığı televizyon programı ile geniş kitlelere ulaşarak herkesin sevgisini kazandı. Temizlik konusundaki takıntıları, ailesi ve komşularıyla olan ilişkileri, sempatik kişiliği ile Kadir Ezildi kimdir, kaç yaşında? Ne iş yapıyor, nereli? En Hamarat Benim -Kadir Ezildi kimdir? Kadir Ezildi instagramı ne? Kadir Ezildi annesi kimdir?

Kadir Ezildi kimdir sorusunun yanıtı gündemin merak edilen konuları arasında yer alıyor. Sosyal medyada paylaştığı videolarla popüler olan Kadir, katıldığı televizyon programı ile geniş kitlelere ulaşarak herkesin sevgisini kazandı. Temizlik konusundaki takıntıları, ailesi ve komşularıyla olan ilişkilerini yansıtan videolarıyla mahalle kültürüne olan özlemimizi gidererek "ailemizin çocuğu" olmayı başardı. Kadir Ezildi kimdir, kaç yaşında? Ne iş yapıyor, nereli? Temizlik Benim İşim-Kadir Ezildi kimdir? Kadir Ezildi hayatı ve biyografisi nedir? Kadir Ezildi instagramı ne? Kadir Ezildi annesi kimdir? İşte detaylar haberimizde...

KADİR EZİLDİ KİMDİR?

27 yaşındaki Kadir Ezildi, özel bir hastanede arşiv sorumlusu olarak çalıştı. İstanbul'da annesi ve erkek kardeşi ile birlikte yaşıyor. Sosyal medyada paylaştığı videolarla popüler olan Kadir, katıldığı televizyon programı ile geniş kitlelere ulaşarak herkesin sevgisini kazandı.

Temizlik konusundaki takıntıları, ailesi ve komşularıyla olan ilişkilerini yansıtan videolarıyla mahalle kültürüne olan özlemimizi gidererek "ailemizin çocuğu" olmayı başardı. Özlü sözleri, esprili üslubu ve günlük yaşamdaki maceralarıyla o artık bir fenomen!

Kadir Ezildi'nin temizlik konusundaki takıntısı anne ve babasının ayrılmasından sonra başlamış. Kadir evini çok seviyor ve sürekli temizlik yapıyor. Ne var ki annesi ve erkek kardeşi bu durumdan pek de memnun değiller! Zira kendilerini evlerinde misafir gibi hissediyorlar! Bir yeri kirletmemek için sürekli diken üstünde yaşıyorlar!

Temizliğin yanı sıra düzen konusunda da takıntılı olan Kadir Ezildi, kazandığı tüm parayı temizlik malzemelerine ve evin dekorasyonuna harcıyor. Öyle ki evdeki mobilyaları kendi temizlik anlayışına uymadığı gerekçesiyle baştan aşağıya yenilediğini söylüyor. Market alışverişi sırasında temizlik ürünlerinin olduğu reyonda çok fazla zaman geçiriyor. Tüm ürünleri yakından inceliyor. Evin bütün temizliğini kendisi yapıyor. Yere kıl döküleceği gerekçesiyle erkek kardeşine ağda yaptıracak derecede takıntılı bir temizlik hastası! Çamaşır suyuyla ilişkisini "Temiz olması için çiçeklere bile döküyorum" diyerek açıklıyor. Ondan habersiz eve misafir gelemiyor. Gelen misafirlerin ilk olarak banyoya gitmelerini rica ediyor. Misafirlerden ayaklarını yıkayarak çoraplarını değiştirmelerini istiyor. Temizlik konusunda takıntılı olduğunun farkında fakat tedavinin bu duruma bir çözüm olacağını düşünmüyor. Bu takıntısı nedeniyle evlenecek birini bulmakta zorlanacak olması ise annesinin en büyük korkusu…

KADİR EZİLDİ INSTAGRAMI NEDİR?

En Hamarat Benim yarışmasını sunan Kadir Ezildi'nin instagram hesabı merak edildi. Kadir Ezildi'nin instagram hesabı 'kadir_ezildi' dir.

Kadir Ezildi kimdir? Kadir Ezildi nişanlandı mı, kaç yaşında, nereli? En Hamarat Benim Kadir Ezildi Instagram hesabı!

KADİR EZİLDİ ANNESİ KİMDİR?

19 Mart 1995 Konya doğumlu olan Kadir Ezildi'nin annesi ise Bayburtlu'dur.

İstanbul'da annesi ve erkek kardeşiyle birlikte yaşıyorlar.

Annesiyle babası ayrılmış durumda.

Kadir Ezildi'nin babası yaşıyor; ancak annesiyle boşandıkları için görüşmüyorlar.

Ezildi, önceki programlarda babasından hiç söz etmek istemediğini söylemişti.

Babasıyla ilgili konuşmalarında sık sık eleştirilerde bulunan Ezildi, babasının aşırı derecede eli açık biri olduğunu, bu nedenle ailece hiçbir şeye sahip olamadıklarını ifade etmişti.

Asıl işi özel bir hastanede arşiv sorumlusu olan Kadir Ezildi, temizlik düşkünlüğü nedeniyle evde annesini bile bıktırdığı biliniyor.

İstanbul'da annesi ve erkek kardeşi ile birlikte yaşayan Ezildi, televizyon programı ile geniş kitlelere ulaşarak herkesin sevgisini kazandı.

Temizliğin yanı sıra düzen konusunda da takıntılı olan Kadir Ezildi, kazandığı tüm parayı temizlik malzemelerine ve evin dekorasyonuna harcıyor.

Misafirlerden ayaklarını yıkayarak çoraplarını değiştirmelerini istediğini söyleyen Kadir, takıntılı olduğunun farkında fakat tedavinin bu duruma bir çözüm olacağını düşünmüyor.

Bu takıntısı nedeniyle evlenecek birini bulmakta zorlanacak olması ise Kadir Ezildi'nin annesinin en büyük korkusu.

En Hamarat Benim En Hamarat Benim En Hamarat Benim En Hamarat Benim En Hamarat Benim En Hamarat Benim En Hamarat Benim En Hamarat Benim En Hamarat Benim Kadir Ezildi Kadir Ezildi Kadir Ezildi Kadir Ezildi Kadir Ezildi Kadir Ezildi Kadir Ezildi Kadir Ezildi Kadir Ezildi Kadir Ezildi Kadir Ezildi Kadir Ezildi Kadir Ezildi İstanbul İstanbul İstanbul İstanbul İstanbul İstanbul İstanbul İstanbul İstanbul İstanbul İstanbul İstanbul İstanbul İstanbul Fox Gündem Magazin Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (1)

Sena yüksel:

Ne yapalım bunu böyle kabullenmelisiniz

Cevap Yaz31Yayından Kaldır
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title