Kadıköy rüşvet olayı nedir? Kadıköy'de kim rüşvet aldı, açıklandı mı? - Haberler
Haberi Paylaş

Kadıköy rüşvet olayı nedir? Kadıköy'de kim rüşvet aldı, açıklandı mı?

Haberler.com - Gündem
 - Güncelleme:

İSTANBUL merkezli 5 ilde çoğunluğu Kadıköy Belediyesinde görevli zabıta personeliyle belediye mühendislerinin de aralarında yer aldığı 54'ü kamu görevlisi 224 şüpheliye Rüşvet Almak, Vermek, Aracılık Etmek ve Resmi Belgede Sahtecilik suçlarından operasyon düzenlendi. Peki, Kadıköy rüşvet olayı nedir? Kadıköy'de kim rüşvet aldı, açıklandı mı?

Son dakika haberlerine göre İSTANBUL merkezli 5 ilde çoğunluğu Kadıköy Belediyesinde görevli zabıta personeliyle belediye mühendislerinin de aralarında yer aldığı 54'ü kamu görevlisi 224 şüpheliye Rüşvet Almak, Vermek, Aracılık Etmek ve Resmi Belgede Sahtecilik suçlarından operasyon düzenlendi. Kadıköy'de kim rüşvet aldı, açıklandı mı? Kadıköy rüşvet olayı nedir?

KADIKÖY RÜŞVET OLAYI NEDİR?

Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı Memur Suçları Soruşturma Bürosu koordinesinde Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüzce yürütülen soruşturma kapsamında; Örgütlü olarak Rüşvet Almak, Vermek, Aracılık Etmek ve Resmi Belgede Sahtecilik suçlarından çoğunluğu Kadıköy Belediyesinde görevli zabıta personeli ile belediye mühendislerinin de aralarında yer aldığı 54'ü kamu görevlisi olmak üzere toplam 224 şüpheli hakkında gözaltı kararı verildi. Polis ekipleri sabah saatlerinde İstanbul merkezli İzmir, Adana, Kocaeli ve Şırnak illerinde eş zamanlı operasyon başlattı.

Haberler.com - Gündem

Kadıköy Rüşvet 3. Sayfa Gündem Haberler

title