Kaderimin Oyunu 7. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kaderimin Oyunu yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kaderimin Oyunu yeni bölümde neler olacak? - Haberler
Haberi Paylaş

Kaderimin Oyunu 7. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kaderimin Oyunu yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kaderimin Oyunu yeni bölümde neler olacak?

Haberler.com - Gündem
 - Güncelleme:
Kaderimin Oyunu 7. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kaderimin Oyunu yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kaderimin Oyunu yeni bölümde neler olacak?

Kaderimin Oyunu 7. bölüm fragmanı yayınlandı mı? sorusu yeni bölümün ardından izleyiciler tarafından merak ediliyor. Star TV'nin beğenilen dizileri arasında yer alan Kaderimin Oyunu bugün yeni bölümü ile ekranlara geldi. Yeni bölümünün ardından izleyiciler Kaderimin Oyunu 7. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kaderimin Oyunu yeni bölüm fragmanı çıktı mı? Kaderimin Oyunu son bölümde neler oldu? Kaderimin Oyunu yeni bölümde neler olacak? İşte detaylar...

Kaderimin Oyunu dizisi yeni bölümünün akabinde izleyiciler gelecek bölümün fragmanı çıkacak mı araştırıyor. Yeni bölümünün ardından izleyiciler Kaderimin Oyunu 7. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kaderimin Oyunu yeni bölüm fragmanı çıktı mı? Kaderimin Oyunu son bölümde neler oldu? Kaderimin Oyunu yeni bölümde neler olacak? Kaderimin Oyunu yeni bölüm fragmanı ne zaman, saat kaçta çıkacak? İşte detaylar...

Necmi'nin gelişi, Asiye cephesinde büyük paniğe sebep olur. Genç kadın bu davetsiz misafiri susturmak için çözüm yolları ararken, sürekli bir açıklarını kollayan Raci de nihayet bir ipucu bulmuştur. Helin ve Nergis arasında ipler iyice gerilince, Cemal kimin yanında duracağını seçmek zorunda kalır. Asiye ve Cemal geçmiş üzerinden hesaplaşır. Necmi belası can sıkmaya devam ederken, her şeyin sonunu getirebilecek bir haber konağa bomba gibi düşer.

Kaderimin Oyunu dizisi 7. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlandığında haberimizde yer alacaktır.

İlk giriş konusu

Gencecik yaşında iki çocuğuyla yaşama tutunmaya çalışan Asiye'nin hayatı, bir gün başlarına gelen felaketle alt üst olur. Amasya'dan İstanbul'a geri dönüşü olmayan bir yolculuğa çıkan Asiye, yolda hiç tanımadığı hâlde kendilerine yardım eden, uzun yıllar sonra Rusya'dan İstanbul'a dönmekte olan Mahir'le tanışır. Mahir sayesinde, Demirhan konağına sığınacak olan Asiye ve çocukları için bu bir kurtuluş değil, kaderin kötü bir oyunudur.

Dizinin tam konusu

Asiye üvey annesi tarafından büyütülmüş ve zor bir çocukluk dönemi geçirmiştir. Henüz 17 yaşındayken evden kaçma kararı alan genç kadın, Cemal ile tanışır ve kısa süre içinde evlenir. Çiftin Nergis ve Uğur isminde iki çocukları dünyaya gelir ancak geçim sıkıntısı yüzünden zor günler yaşarlar.

Cemal, Helin isimli varlıklı bir kadının, aklını çelmesinden dolayı daha iyi bir yaşam için Asiye'yi ve iki çocuğunu bırakıp gider. Tüm imkânsızlıklara rağmen Asiye kendini çocuklarının mutluluğuna adar ve onlara babalarının yokluğunu hissettirmeden yaşamaya çalışır. Ancak bir gün canından çok sevdiği kızı Nergis'in başına gelen felaketle tüm hayatı ters yüz olur.

Asiye yaşanan olayın ardından çocuklarını korumak için geri dönüşü imkânsız bir yola girmek zorunda kalır ancak burada hiç tanımadığı ve kendilerine yardım eden Mahir ile tanışır.

Hem Mahir hem de tamamen insani duygularla yardım ederek arabasına aldığı Asiye ve çocukları o andan sonra değişecektir. Asiye ve çocukları Mahir sayesinde Demirhan konağına sığınır ancak bu sığınma bir kurtuluş değil, yepyeni bir savaşın başlangıcı olacaktır.

 • Ana karakterler
 • Asiye (Öykü Karayel) (1-)
 • Cemal (Akın Akınözü) (1-)
 • Helin (Meriç Aral) (1-)
 • Mahir Kutay (Demirhan) (Sarp Apak) (1-)
 • Yardımcı karakterler
 • Zahide Demirhan (Esra Dermancıoğlu) -
 • Harun Demirhan (Müfit Kayacan) -
 • Nedret Demirhan (Ülkü Duru) -
 • Raci Demirhan (Kaan Çakır) -
 • Nergis (Iraz Akçam) -
 • Uğur (Yıldırım Özcan) -
 • Emine Kutay (Yeşim Gül) -
 • Fikret Kutay (Onur Bilge) -
 • Gülsüm Kutay (Ayça Koptur) -

Haberler.com - Gündem

Kaderimin Oyunu, Star Tv, Dizi, Gündem, Magazin, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title