Haberler

İzmit Belediyesi Yılbaşı İyilik Pazarı'na Destek Veriyor

Son Güncelleme:
Abone Ol

İzmit Belediyesi, kadınların el emeklerini değerlendirmelerine ve aile bütçelerine katkı sunmalarına destek vermek amacıyla Yılbaşı İyilik Pazarı düzenliyor. Kadınların ürettikleri ürünleri sergileyebilecekleri stantlar 16-30 Aralık tarihleri arasında ilçenin farklı noktalarında kurulacak.

Kadınların el emeklerini değerlendirmelerine ve aile bütçelerine katkı sunmalarına destek veren İzmit Belediyesi, Yılbaşı İyilik Pazarı hazırlıklarına başladı.

İzmit Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü, kadınların el emeklerini değerlendirmeleri amacıyla bu yıl da Yılbaşı İyilik Pazarı açacak. Kendi imkanları ile üretim yapan kadınların ürettikleri ürünleri alıcılara ulaştırabilecek farklı satış kanalları sunan İzmit Belediyesi 16-30 Aralık tarihleri arasında ilçesinin farklı noktalarında Yılbaşı stantları kuracak. Yılbaşı İyilik Pazarı'nda yer almak isteyen üreticiler ürün görselleri ile İZGİM'e ulaşarak başvuru yapabilecek. Kadınlar arasındaki dayanışma ve üretimi ağını güçlendirmeyi de hedefleyen İzmit Belediyesi, tüm kadın girişimcileri stantlarda yer almaya davet etti. - KOCAELİ

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Kadın

İzmit Belediyesi Yılbaşı İyilik Aile Yerel Kadın Ekonomi Haberler

1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title