Haberler

İyilik 11. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İyilik son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? İyilik 11. bölüm fragmanı çıktı mı?

Abone Ol

Fox TV'nin sevilen dizisi İyilik bugün 10. bölüm ile ekranlara geldi. Yeni bölümünün ardından izleyiciler, İyilik 11. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İyilik son bölümde neler oldu? İyilik 11. bölüm fragmanı çıktı mı? araştırması yapıyor. Peki, İyilik 11. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak? İyilik 11. bölüm fragmanı izle! Detaylar yazımızda...

İyilik, Medyapım imzalı, ilk bölümü 29 Nisan 2022 tarihinde yayınlanan, yönetmenliğini Murat Öztürk'ün üstlendiği, başrollerini Hatice Şendil, İsmail Demirci ve Sera Kutlubey'in paylaştığı dram türündeki Türk televizyon dizisi. İyilik 11. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İyilik son bölümde neler oldu? İyilik 11. bölüm fragmanı çıktı mı?

İYİLİK 11. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Bugünkü 10. bölümün ardından İyilik dizisinin 11. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yeni bölümün sonunda yayınlanması bekleniyor.

İYİLİK 10. BÖLÜM FRAGMANI İZLE!

İYİLİK 10. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Damla şirkete adımını atar atmaz ilk fırsatta Murat'a yakınlaşmaya çalışır. Murat, Neslihan'la ilişkilerine yeni bir şans verdiklerini söyleyince Damla yıkılır ve Murat'a Neslihan'ın sadece kendisinden intikam almak için onu zorla öptüğünü, gittikleri restoranın adresini ona Koray'ın verdiğini, Koray'la iş birliği içinde olan Neslihan'ın bunu sadece Damla'nın ikisini öpüşürken görmesi için yaptığın söyler ama Murat'ı ikna edemez. Bu sırada Neslihan, Murat'a yakın durarak onun güvenini kazanmaya çalışmaktadır ve bu yolla annesinin yargılandığı davanın düşmesini sağlayacak delilleri elde etmeyi amaçlamaktadır. Murat'ın şirketin elindeki en kıymetli arsasını sattığını öğrenen Neslihan Necatiyle iş birliği yapar. Neslihan'ın planı olduğunu anlatan Damla hemen Murat'ı durumdan haberdar eder. Neslihan'ın gerçek yüzünü sonunda Murat'a gösterebildiğini düşünen Damla'yı finalde büyük bir sürpriz beklemektedir.

İyilik 11. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İyilik son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? İyilik 11. bölüm fragmanı çıktı mı?

İYİLİK KONUSU NE?

"İyilik" dizisinde; Neslihan'ın (Hatice Şendil) dışardan bakıldığında muhteşem, gıpta edilen bir hayatı vardır. Neslihan da bu ilüzyona inanmış, kusursuz bir yaşam sürdüğünü zannederken hayatta en güvendiği insanın, kocasının (İsmail Demirci) onu uzun zamandır aldattığını öğrenir. Üstelik de kardeşi yerine koyduğu Damla'yla (Sera Kutlubey). Üstüne bastığı bütün taşlar yerinden oynar ve Neslihan doğruyu yanlışı, iyiyi kötüyü yeniden sorgulamak, yeniden anlamlandırmak zorunda kalır ki yeniden ayağa kalkıp, kendi için, ailesi için, çocukları için mücadele edebilsin…

İYİLİK OYUNCULARI KİMLER?

Hatice Şendil : Neslihan Yücesoy Karacakaya

İsmail Demirci : Murat Karacakaya

Sera Kutlubey : Damla Erdenet

Perihan Savaş : Şahika Yücesoy

Özgür Çevik : Koray

Mina Akdin

Umut Kaplıca

Sefa Tantoğlu

Pelinsu Karayel

Elif Gizem Aykut

İlayda Aydın

Kaynak: Haberler.com / Gündem

İyilik Dizi Gündem Magazin Haberler

1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title