Haberi Paylaş

İstanbul TOKİ kura çekimi ne zaman? 2023 İstanbul TOKİ kura çekimi ne zaman yapılacak?

Gündem Haberleri

İstanbul TOKİ kura çekimi ne zaman? 2023 İstanbul TOKİ kura çekimi ne zaman yapılacak?

İstanbul TOKİ kura çekimi ne zaman? Sorusu, TOKİ kura çekimlerine dair en çok merak edilen iller arasında yer alıyor. Birçok şehir için kura çekim işlemi gerçekleştirilirken İstanbul TOKİ kura çekimi ne zaman? Sorusu gündemdekini yerini korumaya devam ediyor. Peki, İstanbul TOKİ kura çekimi ne zaman? 2023 İstanbul TOKİ kura çekimi hangi tarihte yapılacak?

TOKİ sosyal konut kura çekimi heyecanı kız kesmeden devam ederken İstanbul'da yaşamakta olan vatandaşlar başta olmak üzere birçok kişi tarafından İstanbul TOKİ kura çekimi ne zaman? Sorusu araştırılıyor. Peki, İstanbul TOKİ kura çekimi ne zaman? 2023 İstanbul TOKİ kura çekimi hangi tarihte yapılacak?

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, TOKİ sosyal konut projesinde ilk kura çekimlerinin 7 Kasım 2022 Pazartesi günü Ardahan ve Şırnak'ta başlayacağını duyurdu. Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nden 5, Doğu Anadolu Bölgesi'nden ise 7 il olmak üzere toplam 12 ilde 22 bin 57 konutun ilk evim kura çekimleri 7-16 Kasım tarihleri arasında yapılacak.

İstanbul, İzmir ve Ankara TOKİ 250 bin sosyal konut projesi kura çekim tarihleri ile ilgili henüz bir açıklama gelmedi. Konuya ilişkin resmi açıklama yapıldığında haberimiz güncellenecektir.

TOKİ sosyal konut projesine başvuru yapan vatandaşlar E- Devlet üzerinden kura sonuçlarına erişebilecekler. TOKİ kura sonucunu sorgulamak için BURAYA tıklayınız.

Toki Gündem Yaşam Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title