Haberi Paylaş
İstanbul'a kar ne zaman geliyor? İstanbul'a kar yağışı olacak mı 2023?

İstanbul'a kar ne zaman geliyor? İstanbul'a kar yağışı olacak mı 2023?

Gündem Haberleri

İstanbul'a kar ne zaman geliyor ve İstanbul'a kar yağışı olacak mı 2023 merakla bekleniyor. Mevsim normallerinin üzerinde seyreden hava sıcaklıkları yavaş yavaş düşmeye başlarken, İstanbul'a kar yağışının ne zaman geleceği de merak konusu oldu. İstanbul'a kar ne zaman geliyor? İstanbul'a kar yağışı olacak mı 2023? soruları gündeme geliyor. Peki, İstanbul'a kar ne zaman geliyor? İstanbul'a kar yağışı olacak mı 2023?

İstanbul'da ne zaman kar yağacağı ve kar yağışı olacak mı soruları gündeme geliyor. Sıcaklığın gün geçtikçe düşmesiyle beraber, İstanbul'a kar ne zaman geliyor ve İstanbul'a kar yağışı olacak mı 2023 sorularına yanıt aranıyor. İstanbul'a kar ne zaman geliyor? İstanbul'a kar yağışı olacak mı 2023? Detaylar haberimizdedir…

İSTANBUL'A KAR NE ZAMAN GELİYOR?

Avrupa'daki yüksek basıncın Türkiye'ye yağış getirdiğini söyleyen meteoroloji uzmanları, İstanbul'da şubat ayının ilk haftasında kar beklentisinin olduğunu belirterek 4 Şubat tarihine işaret etti.

İSTANBUL'DA ŞUBAT AYININ BAŞINDA KAR BEKLENİYOR

Avrupa'daki yüksek basınç Türkiye'ye yağış olarak gelirken, NTV Meteoroloji Uzmanı Dilek Çalışkan, İstanbul'da şubat ayının ilk haftasında kar yağışının beklendiğini belirtti. Çalışkan, İstanbul'da 4 Şubat'ta kar yağabileceğini söyleyerek, "Art arda gelecek ve devamı olacak yağışlar gerçekleşecek. 27 Ocak-10 Şubat arasında sıklıkla yağış göreceğiz. Yoğun kar yağışı alacak kentlerimiz de olacak." ifadelerini kullandı.

Haberler.com / Sena Demiröz - Gündem

İstanbul Gündem Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title