Haberi Paylaş

İSKİ İstanbul TUZLA su kesintisi: 13 Ağustos 2022 Cumartesi Tuzla sular ne zaman, saat kaçta gelecek?

Gündem Haberleri

İSKİ İstanbul TUZLA su kesintisi: 13 Ağustos 2022 Cumartesi Tuzla sular ne zaman, saat kaçta gelecek?

İSKİ su kesintisi ne zaman bitecek sorusu araştırılmakta. İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ), 13 Ağustos 2022 Cumartesi günü İstanbul'da Tuzla ilçesinde su kesintisi yaşanacak mahalleleri duyurdu. Su kesintileri çeşitli mahallelerde bugün belirli saat aralığında etkili olacak. Peki Tuzla ilçesinde sular ne zaman gelecek, saat kaçta gelecek? İşte, İSKİ 13 Ağustos 2022 Tuzla su kesintisi listesi…

İstanbul Tuzla sular ne zaman gelecek? sorusunun yanıtı merak ediliyor. 13 Ağustos 2022 Cumartesi tarihli su kesintisi listesi! İstanbul su kesintisi olan yerler haberimizde listelenmiştir. İstanbul Su Ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ), 13 Ağustos 2022 tarihinde İstanbul'da su kesintisi yaşanacak ilçeleri duyurdu. Su kesintileri İstanbul'un bazı ilçelerinde bugün belirli saat aralığında etkili olacak. Peki Sular ne zaman, saat kaçta gelecek? İşte, İSKİ İstanbul su kesintisi saatleri...

13 AĞUSTOS 2022 CUMARTESİ TUZLA SU KESİNTİSİ

İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası sakinleri, İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi tarafından duyurulan güncel su kesintilerini merak ediyor.

TUZLA SULAR NE ZAMAN GELECEK?

İSKİ’nin yayınladığı duyuruya göre, 13 Ağustos 2022 tarihinde İstanbul’un su kesintisi yaşayacağı ilçeler ve mahalleler listelenmiştir.

İlİlçeMahalle / SokakArıza SebebiBaşlamaBitiş
İstanbulTuzlaTepeören Mah,Akfırat MahEnerjı Kesıntısı13.08.2022 07:4013.8.2022 10:00

İSTANBUL SU KESİNTİLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Haberler.com - Gündem

Gündem Yaşam Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title