İSKİ İstanbul BEYKOZ su kesintisi: 27 Haziran 2022 Pazartesi Beykoz sular ne zaman, saat kaçta gelecek? - Haberler
Haberi Paylaş

İSKİ İstanbul BEYKOZ su kesintisi: 27 Haziran 2022 Pazartesi Beykoz sular ne zaman, saat kaçta gelecek?

İSKİ İstanbul BEYKOZ su kesintisi: 27 Haziran 2022 Pazartesi Beykoz sular ne zaman, saat kaçta gelecek?

İSKİ su kesintisi ne zaman bitecek sorusu araştırılmakta. İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ), 27 Haziran 2022 Pazartesi günü İstanbul'da Beykoz ilçesinde su kesintisi yaşanacak mahalleleri duyurdu. Su kesintileri çeşitli mahallelerde bugün belirli saat aralığında etkili olacak. Peki Beykoz ilçesinde sular ne zaman gelecek, saat kaçta gelecek? İşte, İSKİ 27 Haziran 2022 Beykoz su kesintisi listesi…

 - Güncelleme:

İstanbul Beykoz sular ne zaman gelecek? sorusunun yanıtı merak ediliyor. 27 Haziran 2022 Pazartesi tarihli su kesintisi listesi! İstanbul su kesintisi olan yerler haberimizde listelenmiştir. İstanbul Su Ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ), 27 Haziran 2022 tarihinde İstanbul'da su kesintisi yaşanacak ilçeleri duyurdu. Su kesintileri İstanbul'un bazı ilçelerinde bugün belirli saat aralığında etkili olacak. Peki Sular ne zaman, saat kaçta gelecek? İşte, İSKİ İstanbul su kesintisi saatleri...

27 HAZİRAN 2022 PAZARTESİ BEYKOZ SU KESİNTİSİ

İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası sakinleri, İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi tarafından duyurulan güncel su kesintilerini merak ediyor.

BEYKOZ SULAR NE ZAMAN GELECEK?

İSKİ’nin yayınladığı duyuruya göre, 27 Haziran 2022 tarihinde İstanbul’un su kesintisi yaşayacağı ilçeler ve mahalleler listelenmiştir.

İlİlçeMahalle / SokakArıza SebebiBaşlamaBitiş
İstanbulBeykozYalıköy MahBasınç Düşüklüğü26.06.2022 23:2127.6.2022 10:00

İSTANBUL SU KESİNTİLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Haberler.com - Gündem

Gündem Yaşam Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title