ÇÖZÜLDÜ! Instagram tekrar denemeden önce birkaç dakika bekle hatası ne zaman düzelecek? Feedback ne demek? Instagram feedback required hatası! - Haberler
Haberi Paylaş

ÇÖZÜLDÜ! Instagram tekrar denemeden önce birkaç dakika bekle hatası ne zaman düzelecek? Feedback ne demek? Instagram feedback required hatası!

Haberler.com - Gündem
 - Güncelleme:
ÇÖZÜLDÜ! Instagram tekrar denemeden önce birkaç dakika bekle hatası ne zaman düzelecek? Feedback ne demek? Instagram feedback required hatası!

Dün akşam saatlerinde Instagram'da akış yenilememe sorununun başlamasının ardından en çok araştırılan konular arasında yer alıyor. Instagram feedback required hatası nedir, merak ediliyor. Instagram üzgünüz bir sorun oluştu. Lütfen tekrar dene hatası veriyor. Bunun akabinde İnstagram çöktü mü? İnstagram sorun mu var? İnstagram akış yenilenmiyor! İnstagram'da sorun mu var? Feedback ne demek? Instagram tekrar denemeden önce birkaç dakika bekle hatası

Instagram feedback required hatası nedir, sorusunun yanıtı merak edilen konular arasında yer alıyor. İnstagram sorun mu sorusunun yanıtı merak ediliyor. instagram üzgünüz bir sorun oluştu. lütfen tekrar dene hatası veriyor. Bugün akşam saatlerinde Instagram 'da akış yenilememe sorunu yaşanıyordu. Bunun akabinde İnstagram çöktü mü? İnstagram sorun mu var? Feedback ne demek? Instagram tekrar denemeden önce birkaç dakika bekle hatası ne zaman düzelecek? İşte detaylar...

Geri besleme veya geri bildirim, bir sürecin basamaklarındaki bir değişimin önceki bir basamağa etki etmesi ve neden-sonuç ilişkisi içerisinde bir döngü oluşturması olayına denir.

İnstagram için son 24 saatte bildirilen kesintilere göre son 1 saattir çok sayıda kesintinin rapor edildiği gözükmekte ve aynı kesintilerin gün içinde de düşük seviyelerde yaşandığı görülmektedir.

 • Instagram'da "feedback_required" hatası almanız IP adresinizin geçici olarak bloke edildiği anlamına gelir.
 • Ağınızı değiştirerek IP adresiniz değişecektir.
 • Bu nedenle, "feedback_required" hatası kaldırılacaktır.
 • iPhone kullanıyorsanız, WiFi'yi açmak veya kapatmak için ekranınızın altından yukarı kaydırın ve WiFi simgesine dokunun.
 • Ağınızı değiştirdikten sonra Instagram uygulamasını zorla kapatın ve yeniden açın.
 • Bu sefer "feedback_required" hatası gitmiş olmalı.

Hatanın genel bir problem olduğunu da göz önünde bulundurarak, Meta tarafından düzeltilmesini bekleyiniz.

Instagram neden açılmıyor? ÇÖKTÜ! Instagrama neden girilmiyor? Instagram neden hata veriyor?

En çok bildirilen sorunlar

76% Uygulama

18% Profil

6% Gönderme

Instagram Direct, bir veya birden fazla kişiye mesaj göndermenize olanak tanır. Bu mesajlar; metin ve çekebileceğiniz veya kütüphanenizden yükleyebileceğiniz fotoğraf ya da videoları içerebilir. Instagram Direct'te şunları da mesaj olarak gönderebilirsiniz:

 • Akışta gördüğünüz gönderiler
 • Kaybolan fotoğraf ve videolar
 • Instagram profilleri

Instagram Direct ile gönderdiğiniz mesajları görmek için

 • Akışın sağ üst köşesindeki direct veya messenger simgesine dokunun.
 • Görüntülemek istediğiniz konuşmaya dokunun.

Akışta yer alan ve Instagram Direct kullanılarak gönderilen bir gönderi, bu gönderiyi zaten görebilen kişiler tarafından görülebilecektir. Örneğin, gizli bir hesabın gönderisini mesaj olarak gönderirseniz gönderiyi yalnızca hesabı takip eden kişiler görebilecektir.

Instagram Direct ile gönderilen fotoğraflar ve videolar, Instagram aracılığıyla Facebook veya Twitter gibi diğer internet sitelerinde paylaşılamaz ve konu etiketi ve konum sayfalarında görünmez.

Instagram Direct ile aldığınız mesajları nasıl görüntüleyeceğinizi öğrenin.

Direkt mesajları Android ve iPhone için Instagram uygulamasından veya Android için Instagram Lite uygulamasından görüntüleyebilir ve yönetebilirsiniz.

Birisinin gönderdiği direkt mesajı görmek için:

 • Akışınızın sağ üst köşesindeki veya simgesine dokunun.
 • Görüntülemek istediğiniz konuşmaya dokunun.
Şimal Güdüm
Gündem Editörü Haberler.com - Gündem

İnstagram Gündem Teknoloji Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title