Haberi Paylaş

İnstagram'da hikaye görünmüyor! İnstagram hikaye gözükmüyor SON DAKİKA! "İnstagram hikayeleri göremiyorum" sorunu yaşanıyor!

Gündem Haberleri

İnstagram'da hikaye görünmüyor! İnstagram hikaye gözükmüyor SON DAKİKA! 'İnstagram hikayeleri göremiyorum' sorunu yaşanıyor!

İnstagram hikayelerde bu akşam problem yaşanıyor. Bazı kullanıcılar İnstagram hikaye görünmüyor, İnstagram hikayeler nerede, neden yok sorularına yanıt aramakta. İnstagram hikaye gözükmüyor ve İnstagram hikayeleri göremiyorum şeklinde şikayetlerini sosyal medyadan dile getiren kullanıcılar için İnstagram'da yaşanan hikaye problemi detayları haberimizde...

İnstagram hikaye görünmüyor! İnstagram hikayelerde bu akşam problem yaşanıyor. Bazı kullanıcılar İnstagram hikaye görünmüyor, İnstagram hikayeler nerede, neden yok sorularına yanıt aramakta. İnstagram hikaye gözükmüyor ve İnstagram hikayeleri göremiyorum şeklinde şikayetlerini sosyal medyadan dile getiren kullanıcılar için İnstagram'da yaşanan hikaye problemi detayları haberimizde...

İNSTAGRAM HİKAYE GÖRÜNMÜYOR!

İnstagram için son 24 saatte bildirilen kesintilere göre son 1 saattir çok sayıda kesintinin rapor edildiği gözükmekte ve aynı kesintilerin gün içinde de düşük seviyelerde yaşandığı görülmektedir. İnstagram'da hikayelerin olmama sebebi de bu kesintilerden olduğu düşünülmektedir.

İnstagram'da hikaye görünmüyor! İnstagram hikaye gözükmüyor SON DAKİKA! 'İnstagram hikayeleri göremiyorum' sorunu yaşanıyor!

En çok bildirilen sorunlar

  • 55% Gönderme
  • 27% Uygulama
  • 18% Yükleme

İNSTAGRAM HİKAYELER NEREDE GÖRÜNÜR?

Hikayenizde paylaştığınız fotoğraf ve videolar şuralarda görünür:

Profilinizde: Profil resminizin etrafında renkli bir halka görünür ve insanlar buna dokunarak hikayenizi görebilir. Hikayenizdeki fotoğraflar ve videolar, profilinizdeki fotoğrafların ve videoların arasında görünmez.

Akışın üst tarafında: Profil resminiz takipçilerinizin Akışlarının üst tarafında sıra halinde görünür ve takipçileriniz buna dokunarak hikayenizi görebilir.

Akışta, paylaştığınız gönderilerin yanında: Bir gönderi paylaştığınızda, Akıştaki profil resminizin etrafında renkli bir halka görünür. İnsanlar buraya dokunarak hikayenizi görebilir.

Direct gelen kutusunda: Direct gelen kutusunda ve yazışmalarda, profil resminizin etrafında renkli bir halka görünür ve insanlar buna dokunarak hikayenizi görebilir.

Hesabınız herkese açık olarak ayarlandıysa hikayeniz şu yerlerde de görünebilir:

  • Ara ve Keşfet'te.
  • Hikayenize önemli bir an veya etkinlikle (ör. yılbaşı, seçim) bağlantılı bir çıkartma eklediyseniz ortak hikayelerde.
Haberler.com - Gündem

Instagram Haberler Son Dakika

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title