Haberi Paylaş

İnstagram çöktü mü? İG çöktü mü? SON DAKİKA! İnstagram mı çöktü mü? İnstagram sorun mu var? İnstagram'a ne oldu?

Gündem Haberleri

İnstagram çöktü mü? İG çöktü mü? SON DAKİKA! İnstagram mı çöktü mü? İnstagram sorun mu var? İnstagram'a ne oldu?

İnstagram çöktü mü? İnstagram mesaj gönderilemedi problemleri ile karşılaşan İnstagram kullanıcıları İnstagram çöktü mü? İG çöktü mü? İnstagram'da sorun mu var? sorularına yanıt arıyor. Peki, İnstagram mı çöktü mü? İnstagram'a ne oldu?

İnstagram mı çöktü? İnstagram mesaj gönderilemedi problemleri ile karşılaşan İnstagram kullanıcıları İnstagram çöktü mü? İG çöktü mü? İnstagram'da sorun mu var? sorularına yanıt arıyor. Peki, İnstagram mı çöktü mü? İnstagram'a ne oldu? İşte detaylar...

İnstagram için son 24 saatte bildirilen kesintilere göre son 1 saattir çok sayıda kesintinin rapor edildiği gözükmekte ve aynı kesintilerin gün içinde de düşük seviyelerde yaşandığı görülmektedir.

İnstagram çöktü mü? İG çöktü mü? SON DAKİKA! İnstagram mı çöktü mü? İnstagram sorun mu var? İnstagram'a ne oldu?

En çok bildirilen sorunlar

  • 60% Oturum aç
  • 26% Sunucu bağlantı
  • 14% Uygulama

Instagram Direct, bir veya birden fazla kişiye mesaj göndermenize olanak tanır. Bu mesajlar; metin ve çekebileceğiniz veya kütüphanenizden yükleyebileceğiniz fotoğraf ya da videoları içerebilir. Instagram Direct'te şunları da mesaj olarak gönderebilirsiniz:

Akışta gördüğünüz gönderiler

Kaybolan fotoğraf ve videolar

Instagram profilleri

Instagram Direct ile gönderdiğiniz mesajları görmek için

Akışın sağ üst köşesindeki direct veya messenger simgesine dokunun.

Görüntülemek istediğiniz konuşmaya dokunun.

Akışta yer alan ve Instagram Direct kullanılarak gönderilen bir gönderi, bu gönderiyi zaten görebilen kişiler tarafından görülebilecektir. Örneğin, gizli bir hesabın gönderisini mesaj olarak gönderirseniz gönderiyi yalnızca hesabı takip eden kişiler görebilecektir.

Instagram Direct ile gönderilen fotoğraflar ve videolar, Instagram aracılığıyla Facebook veya Twitter gibi diğer internet sitelerinde paylaşılamaz ve konu etiketi ve konum sayfalarında görünmez.

Instagram Direct ile aldığınız mesajları nasıl görüntüleyeceğinizi öğrenin.

Direkt mesajları Android ve iPhone için Instagram uygulamasından veya Android için Instagram Lite uygulamasından görüntüleyebilir ve yönetebilirsiniz.

Birisinin gönderdiği direkt mesajı görmek için:

Akışınızın sağ üst köşesindeki veya simgesine dokunun.

Görüntülemek istediğiniz konuşmaya dokunun.

Haberler.com / Onur Bayram - Gündem

Gündem Teknoloji Haberler Son Dakika

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title