Haberler

Hercai oyuncuları, son bölüm özeti! Hercai yeni bölüm fragmanı izle!

Gündem Haberleri

Mia yapım imzalı, 15 Mart 2019 tarihinden itibaren atv'de yayımlanmaya başlayan, yönetmen koltuğuna Barış Yöş'ün oturduğu, senaryosunu Eda Tezcan'ın kaleme aldığı Türk yapımı dram dizisi Hercai oyuncuları, son bölüm özeti! Hercai yeni bölüm fragmanı izle!

Oyuncu kadrosu ve konusu ile dikkat çeken ve 52. bölümü ile ekrana gelecek Hercai oyuncuları, son bölüm özeti! Hercai yeni bölüm fragmanı izle!

HERCAİ SON BÖLÜM ÖZETİ!

Hazar'ın kendi oğlu olduğunu öğrenen Azize bugüne kadar yaptıklarını affettirebilmenin tek bir yolu olduğunu düşünmektedir ancak o yolda en az kendisi kadar tehlikeli bir engeli vardır; Füsun. Mahfuz'la ilgili aklı karışık olan Reyyan gördüğü bir rüyanın etkisiyle bebeğini kaybetme korkusu yaşamaktadır. Bir yandan babasına kavuşma, bir yandan da baba olma heyecanı yaşayan Miran ise şımartır sevdiğini, bir dediğini iki etmez, şüphelerinden, korkularından kurtulması için elinden geleni yapar. Hazar ise oğlunun ve kızının hayatını kolaylaştırmak için bir hamle yapar. Bu hamle baba-oğlu birbirine daha da yaklaştıracaktır. Nasuh, Miran'la dede-torun olabilme yolunda bir adım atar ve onun aileye katılmasının şerefine bir yemek tertip etmek ister ancak Cihan'ın itirazıyla karşılaşır. Miran'ın bir Şadoğlu olmasını hazmedemeyen ve kendi hakkının ona verileceğini düşünen Cihan karşı atağa geçer, dünürü Füsun'un uzattığı dostluk elini tutar. Ancak bu davranışı Nasuh'un şimşeklerini üzerine çekmesine neden olur. Tüm bunlar olurken Füsun'un korkunç planına engel olmak isteyen Azize ise Reyyan'a koşar. Ancak geç kalmıştır. Füsun Reyyan'a zarar verebilecek mi? Azize kendini affettirebilecek mi? Esma Fırat'a gerçekleri söyleyecek mi?

HERCAİ OYUNCULARI!

Akın Akınözü Miran Aslanbey/Şadoğlu

Ebru Şahin Reyyan Şadoğlu/Aslanbey

Gülçin Santırcıoğlu Sultan Aslanbey

Ayşegül Günay Füsun Aslanbey/Bakırcıoğlu

Serhat Tutumluer Hazar Şadoğlu

Oya Unustası Gönül Aslanbey

Ahmet Tansu Taşanlar Azat Şadoğlu

Serdar Özer Cihan Şadoğlu

Gülçin Hatıhan Handan Şadoğlu

İlay Erkök Yaren Şadoğlu/Bakırcıoğlu

Cahit Gök Fırat Demiralp/ Aslanbey

Güneş Hayat Esma Demiralp

Kaynak: Haberler.com / Gündem

Fırat Gündem Güncel Haberler

title