Hemşire emeklisi maaşları zamlanacak mı? Hemşire emeklisi maaşı ne kadar? - Haberler
Haberi Paylaş

Hemşire emeklisi maaşları zamlanacak mı? Hemşire emeklisi maaşı ne kadar?

Haberler.com - Gündem
 - Güncelleme:
Hemşire emeklisi maaşları zamlanacak mı? Hemşire emeklisi maaşı ne kadar?

Dün Ankara'da kira artışları haricinde iki önemli toplantı daha yapıldı. Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay başkanlığındaki toplantılarda, 3600 ek gösterge ve kripto para düzenlemeleri masaya yatırıldı. Peki, Hemşire emeklisi maaşları zamlanacak mı? Hemşire emeklisi maaşı ne kadar?

Beştepe'de dün milyonları ilgilendiren iki önemli toplantı yapıldı. Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay'ın başkanlık ettiği bu toplantılarda 3600 ek gösterge ve kripto para düzenlemeleri masaya yatırıldı. Zirvede ek gösterge çalışmalarındaki son hazırlıkların ele alındığı, hemşire, hemşire, din görevlisi ve öğretmen olmak üzere 4 meslek grubu için emekli ikramiyeleri ve emekli maaşında yüzde 25'e yakın artış öngörüldüğü ifade edildi. Gelişme sonrası Hemşire emeklisi maaşları zamlanacak mı? Hemşire emeklisi maaşı ne kadar merak edildi.

HEMŞİRE EMEKLİSİ MAAŞLARI ZAMLANACAK MI?

NTV'de yer alan habere göre toplantıda ek gösterge çalışmalarındaki son hazırlıklar ele alındı. Bakan Bilgin'in Cumhurbaşkanı Erdoğan'a bir sunum yapması ve sonrasında Memur-Sen'i 10 Mayıs'ta olması planlanan ve öyle açıklanan nihai toplantı için çağırması bekleniyor. Dört meslek gurubu için (Polis, hemşire, din görevlisi, öğretmen) emekli ikramiyeleri ve emekli maaşında yüzde 25'e yakın artış öngörülüyor.

Haberler.com - Gündem

Hemşire Gündem Sağlık Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title