Haberler

Hazro, Kocaköy, Kulp'ta deprem mi oldu? 7 Şubat Diyarbakır Hazro, Kocaköy, Kulp depremi kaç şiddetinde oldu? 7 Şubat deprem listesi!

Gündem Haberleri

Kahramanmaraş'ta meydana gelen 7.7 ve 7.6'lık depremlerde hayatını kaybedenlerin sayısı 3549'a yükseldi. Yaralı sayımız 22 bin 168'e yükseldi. Deprem ülkemizin birçok ilinde hissedildi. Vatandaşlar, Hazro, Kocaköy, Kulp'ta deprem mi oldu? Hazro, Kocaköy, Kulp depremi kaç şiddetinde oldu? 7 Şubat 2023 son dakika deprem listesi nedir? araştırması yapıyor. İşte ayrıntılar...

6 Şubat 2023 Pazartesi günü ülkemizin birçok ilinde deprem meydana geldi. Bugün 7 Şubat Salı günü de artçılar olmaya devam ediyor. Depremde arama kurtarma çalışmaları devam ederken hangi ilde kaç büyüklüğünde deprem oldu merak ediliyor. Peki, Hazro, Kocaköy, Kulp'ta deprem mi oldu? Hazro, Kocaköy, Kulp depremi kaç şiddetinde oldu? Hazro'dayeni deprem mi oldu? Kocaköy'de yeni deprem mi oldu? Kulp'ta yeni deprem mi oldu? İşte detaylar...

Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesinde meydana gelen 7.7'lik depremin ardından Kilis, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Şanlıurfa, Adıyaman, Gaziantep, Malatya ve Hatay'da büyük yıkım yaşandı. Öğle saatlerinde ise aynı bölgede bu kez 7.6'lık şiddetli bir deprem daha meydana geldi.

Dünkü büyük depremin ardından bugün artçı depremler olmaya devam ediyor. Özellikle Kahramanmaraş, Adıyaman, Hatay, Malatya vb. şehirlerimizde artçılar olmaya devam etmektedir.

AFAD verilerine göre 6 Şubat 2023 Pazartesi gece saat 04:17 sularında Kahramanmaraş'ta 7.4 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Deprem birçok civar ilden hissedildi ve civar şehirlerde etkili oldu. Maraş'ta yeni artçı depremler olmaya devam ediyor. Ek olarak Diyarbakır'da 7 Şubat bugün saat 18:23'de Hani'de 4.0 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Bu depremler genel olarak Diyarbakır'daki deprem Hazro, Kocaköy, Kulp ilçelerinde de hissedildiği bildirildi.

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi son dakika deprem haberler i ile vatandaşalar anlık deprem haberler i veriyor. Kandilli Rasathanesi bölgesel olarak deprem araştırması yapıyor ve sitesinde olan son 500 depremi halka sunuyor.

Bugün Deprem oldu mu sorusunun cevabını güncel olarak takip edebilmek için Kandilli Rasathanesi'nin ve AFAD'ın web sitesini takip edebilirsiniz. Buralarda en güncel verilerle anlık deprem analizleri yapılır ve sunulur. Son 500 depreme kadar bugün ya da dün deprem oldu mu sorusunun cevabını Kandilli Rasathanesi ve AFAD'da bulabilirsiniz.

Son dakika deprem haberlerini ve depremin şiddeti kaç sorusunu yanı sıra nerede deprem oldu konusu ile ilgili AFAD ve Kandilli deprem listesinden veya haberler.com son depremler sayfasından ulaşabilirsiniz.

Kaynak: Haberler.com / Gündem

Deprem 3. Sayfa Gündem Haberler Son Dakika

title