Haberi Paylaş

Havalimanında Tankın Önüne Yatan Doğan, 2 Yıl Sonra Aynı Yerde

Genel Haberleri

Havalimanında tankın önüne yatan Doğan, 2 yıl sonra aynı yerde Metin Doğan: "11 bin'i aşkın Kur'an-ı Kerim meali dağıttım"İSTANBUL - 15 Temmuz hain darbe girişiminde tankın önüne yatarak kahramanlık örneği sergileyen Metin Doğan, 2 yıl sonra yine aynı yerde o anları fotoğraflayarak dünyaya...

Havalimanında tankın önüne yatan Doğan, 2 yıl sonra aynı yerde

Metin Doğan : "11 bin'i aşkın Kur'an-ı Kerim meali dağıttım"

İSTANBUL - 15 Temmuz hain darbe girişiminde tankın önüne yatarak kahramanlık örneği sergileyen Metin Doğan, 2 yıl sonra yine aynı yerde o anları fotoğraflayarak dünyaya duyuran İhlas Haber Ajansı'na konuştu.

15 Temmuz 2016'de terör örgütü FETÖ tarafından yapılan hain darbe girişimi üzerinden tam 2 yıl geçti. Yaşanan olayda Atatürk Havalimanı önünde darbeci askerlerin getirdiği tankın önüne kendini siper ederek durduran Metin Doğan, 2 yıl sonra yine aynı yerde o anları fotoğraflayarak tüm dünyaya servis eden İhlas Haber Ajansı(İHA)'ya konuştu.

O gece yaşadıklarını aktaran Metin Doğan, " O gece ölmek için bayağı bir çaba harcadım amaç başarıya ulaşmak ölmek demekti. Normal bağıran insanlar gördükleri zaman sokaklara döküleceklerini sanmıyorum deli falan sanabilirler edebilirler dedim. Ona konsantre olmuştum.Tam o paletin altındayken aklıma, birisinden bin TL borç almıştım bir an o an aklıma geldi. Onu tanıyan kimse yoktu.Hadi ölüyorum ona o borcumu kim ödeyecek falan diye düşündüm" dedi.

"11 bin'i aşkın Kur'an-ı Kerim meali dağıttım"

15 Temmuz 2016 senesinin üzerinden geçen 2 senede hayatında yaşandıklarını aktaran Doğan, "459 tane program yaptım, 37 tane üniversite gezdim.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Genel

Metin Doğan 15 Temmuz Darbe Genel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title