Haberler

HAVA SICAKLIĞI HABERLERİ #9728 12 Haziran (bugün) hava durumu nasıl? İstanbul, Ankara ve İzmir'de hava sıcaklığı kaç derece?

Güncelleme:

Bugün (12 Haziran) hava durumu nasıl? Meteoroloji'den 5 günlük hava durumu raporu yayınlandı. İstanbul ve Ankara'da hava sıcaklığı kaç derece, bugün hava nasıl merak ediliyor. Ülke genelinde hava sıcaklığı mevsim normallerinin üzerinde seyretmeye devam ediyor. Peki, İstanbul'da hava durumu nasıl? Bugün hava durumu nasıl?

Hava sıcaklığı haberleri araştırılırken İstanbul'da hava sıcaklığı kaç derece olduğu merak ediliyor. Yaz aylarının gelmesiyle birlikte hava sıcaklığı mevsim normallerinin üzerinde seyrediyor. Bugün hava durumu nasıl? Ankara hava sıcaklığı kaç derece? Detaylar haberimizdedir…

BUGÜN HAVA DURUMU NASIL?

İstanbul Hava Durumu: İstanbul şehrinde 12 Haziran 2024 Çarşamba günü hava Parçalı Bulutlu, sıcaklık ise 35 dereceyi gösteriyor. 13 Haziran 2024 Perşembe günü ise havanın Bulutlu, ve sıcaklığın 34 derece olacağı tahmin edilmekte. 14 Haziran 2024 Cuma günü hava Parçalı Bulutlu, sıcaklık ise 34 dereceyi gösterecek. 15 Haziran 2024 Cumartesi günü için havanın Parçalı Bulutlu olması bekleniyor, sıcaklık da 27 dereceyi bulacak. 16 Haziran 2024 Pazar günü için havanın Güneşli olacağı yönünde tahminler var, sıcaklık ise 30 dereceyi gösterecek.

Ankara Hava Durumu: Ankara şehrinde 12 Haziran 2024 Çarşamba günü hava Parçalı Bulutlu, sıcaklık ise 36 dereceyi gösteriyor. 13 Haziran 2024 Perşembe günü ise havanın Bulutlu, ve sıcaklığın 36 derece olacağı tahmin edilmekte. 14 Haziran 2024 Cuma günü hava Bulutlu, sıcaklık ise 35 dereceyi gösterecek. 15 Haziran 2024 Cumartesi günü için havanın Güneşli olması bekleniyor, sıcaklık da 30 dereceyi bulacak. 16 Haziran 2024 Pazar günü için havanın Güneşli olacağı yönünde tahminler var, sıcaklık ise 29 dereceyi gösterecek.

İzmir Hava Durumu: İzmir şehrinde 12 Haziran 2024 Çarşamba günü hava Parçalı Bulutlu, sıcaklık ise 40 dereceyi gösteriyor. 13 Haziran 2024 Perşembe günü ise havanın Güneşli, ve sıcaklığın 39 derece olacağı tahmin edilmekte. 14 Haziran 2024 Cuma günü hava Bulutlu, sıcaklık ise 38 dereceyi gösterecek. 15 Haziran 2024 Cumartesi günü için havanın Parçalı Bulutlu olması bekleniyor, sıcaklık da 32 dereceyi bulacak. 16 Haziran 2024 Pazar günü için havanın Güneşli olacağı yönünde tahminler var, sıcaklık ise 34 dereceyi gösterecek.

İL İL GÜNCEL HAVA DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

Haberler.com / Sena Demiröz - Gündem

Meteoroloji Genel Müdürlüğü İstanbul Ankara İzmir Çevre Gündem Yaşam Haberler

Ziyarete damga vuran an! Özel Harekat Başkanı, Devlet Bahçeli'nin elini öptü

Ziyarete damga vuran an! Özel Harekat Başkanı, Devlet Bahçeli'nin elini öptü

Esed'den 'normalleşme' yanıtı: Türk askerlerinin Suriye'den çekilmesi gündeme gelirse Erdoğan'la görüşürüm

Esed'den "normalleşme" yanıtı: Türk askerlerinin Suriye'den çekilmesi gündeme gelirse Erdoğan'la görüşürüm

Emekliye ne kadar ek zam yapılacak? Rakam bu akşam Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın önüne gidiyor

Emekliye ne kadar ek zam yapılacak? Rakam bu akşam Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın önüne gidiyor

8 yıl geçse de izleri hala duruyor! Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın FETÖ'cü askerler tarafından basılan odasından çok özel görüntüler

8 yıl geçse de izleri hala duruyor! Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın FETÖ'cü askerler tarafından basılan odasından çok özel görüntüler

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title