Hasan Koçak'ın babası kimdir? Hasan Koçak kimdir, aslen nereli? O Ses Türkiye Hasan kimdir? kimin takımında? O Ses Hasan kaç yaşında, mesleği ne? - Haberler
Haberi Paylaş

Hasan Koçak'ın babası kimdir? Hasan Koçak kimdir, aslen nereli? O Ses Türkiye Hasan kimdir? kimin takımında? O Ses Hasan kaç yaşında, mesleği ne?

Haberler.com - Gündem
 - Güncelleme:
Hasan Koçak'ın babası kimdir? Hasan Koçak kimdir, aslen nereli? O Ses Türkiye Hasan kimdir? kimin takımında? O Ses Hasan kaç yaşında, mesleği ne?

Hasan Koçak'ın babası kimdir? sorusu O Ses Türkiye izleyicileri tarafından merak edildi. Hasan Koçak söylediği şarkısı ile izleyenleri hayran bıraktı. O Ses Türkiye'de finale yükselen O Ses Türkiye Hasan kimdir? Hasan Koçak kimdir, kimin takımında? O Ses Hasan nereli, kaç yaşında, mesleği ne? O Ses Hasan kimdir? Hasan kimin takımında? İnstagram adı ne? Detaylar haberimizde…

Hasan Koçak kimdir sorusu gündem oldu. O Ses Türkiye'de finale yükselen ve performansıyla izleyenleri mest eden O Ses Türkiye Hasan kimdir? Hasan Koçak kimdir, kimin takımında? O Ses Hasan nereli, kaç yaşında, mesleği ne? O Ses Hasan kimdir? Hasan kimin takımında? İnstagram adı ne? Ayrıntılar haberimizde…

O Ses Türkiye'de finale yükselen Hasan'ın tam adı, Hasan Koçak'tır. Hasan, Oğuzhan Koç'un takımındadır. "Bu Kız Beni Sever" şarkısı ile ilk turda jürinin karşısına çıkmıştır.

Hasan Koçak, 23 yaşındadır. Erzurum'da yaşamaktadır. Hasan Koçak, aslen Artvinli'dir. Erzurum Atatürk Üniversitesi Müzik Öğretmenliği bölümünde okumaktadır. O Ses Türkiye'ye 2016'den beri başvuran isim, bu sene yarışmaya katılmaya hak kazanmıştır.

Hasan Koçak'ın İnstagram kullanıcı adı @hasankocakofficial 'dır ve 4.200 takipçisi bulunmaktadır.

O Ses Türkiye şampiyonu Hasan Koçak babasının imam olduğunu ve en büyük destekçisi olduğunu tüm Türkiye'ye örnek olması gerektiğini söyledi.

Haberler.com - Gündem

O Ses Türkiye, Tv8, Gündem, Magazin, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title