Haberi Paylaş

Harry Potter ne zaman çıkacak, nasıl izlenir? Hogwarts 2022 yeni filmi vizyon tarihi ne zaman, hangi kanalda?

Gündem Haberleri

Harry Potter ne zaman çıkacak, nasıl izlenir? Hogwarts 2022 yeni filmi vizyon tarihi ne zaman, hangi kanalda?

J.K.Rowling'in fantastik serisinden uyarlanan Harry Potter'dan müjde geldi. 20. yılına özel Daniel Radcliffe, Rupert Grint ve Emma Watson'ı bir araya getirecek olan Harry Potter Return To Hogwarts için geri sayım devam ediyor. Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts (Hogwarts'a Dönüş) yayınlanan fragmanla duyurulmuştu. Peki, Harry Potter Return To Hogwarts ne zaman, hangi kanalda yayınlanacak? Harry Potter ne zaman çıkacak? Hogwarts 2022 yeni filmi nasıl izlenir?

Harry Potter ne zaman çıkacak? sorusunun yanıtı merak edilen konular arasında yer alıyor. Efsane kadro ilk kez sihrin başladığı yere geri dönüyor. Daniel Radcliffe, Emma Watson ve Rupert Grint'in yanı sıra diğer ünlü isimler ilk filmden 20 yıl sonra tekrar bir araya geliyor. Hogwarts 2022 yeni filmi vizyon tarihi ne zaman, hangi kanalda, nasıl izlenir?

Oyuncular, Kasım 2001'de vizyona giren ilk "Harry Potter ve Felsefe Taşı" filminde yer alan orijinal Hogwarts yatılı okul setlerine dönüş yapıyor. "Harry Potter Yıldönümü: Hogwarts'a Dönüş" adlı özel gösterim, Londra'da ilk filmin setinde çekildi.

Hayranları arasında detayları merak uyandıran haber, HBO Max tarafından duyuruldu. Rolling Stone'un haberine göre, Harry Potter serisinin yeni filmi, Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts özel bölümü halinde 1 Ocak 2022'de HBO Max'te yayınlanacak. Uluslararası gösterim ise daha sonra yapılacak. HBO Max Türkiye'de olmadığı için ilk aşamada izlenemeyebilir.

Harry Potter filmlerinin oyuncu kadrosu, Harry Potter 20th Anniversary: #ReturnToHogwarts (Harry Potter 20. Yıldönümü: Hogwarts'a Dönüş) adlı özel bölüm için orijinal yatılı okul setlerine dönüş heyecanını yaşıyor. Harry Potter ve Felsefe Taşı (2001) ile başlayan ve toplam sekiz film ile sinema tarihinde gişe rekorları kıran Harry Potter film serisi, 2021 yılını 2022 yılına bağlayan yılbaşı gününe ve 20. Yıla özel bir gösterimle izleyiciyle tekrar buluşacak.

Warner Bros. Stüdyoları tarafından Salı günü yapılan açıklamaya göre, Harry Potter'ın yıldızları Daniel Radcliffe, Emma Watson ve Rupert Grint, gişe rekorları kıran film serisinin diğer oyuncularıyla 20. yıl dönümüne özel bir TV retrospektifi için yeniden bir araya gelecekler.

Harry Potter Hogwarts'a Dönüş programı için heyecanlanan dizinin hayranları dizinin konusu hakkında araştırma yapıyor. Harry Potter 'Reunion' için henüz detaylı bir bilgi verilmedi. Geçtiğimiz günlerde kısa bir fragman ve ardından da altın üçlünün yer aldığı ilk görsel paylaşılmıştı. Fragmanda bazı oyunculara Hogwarts mektubu gittiğini ve onların da Hogwarts Ekspresi'ne binmek için 9 3/4 numaralı perona gittiklerini görüldü.

Harry Potter hayranları HBO Max tarafından duyurulan Hogwarts'a Dönüş programı hakkında araştırmaya yapmaya başladı. Şimdilik program hakkında Harry Potter oyuncuları Daniel Radcliffe, Rupert Grint ve Emma Watson ile yönetmen Chris Columbus bir araya gelerek seri hakkında konuşacağı biliniyor. HBO Max tarafından yayınlanan fragmanda film serisinden bazı sahneler görülüyor

Yayımlanan 52 saniyelik fragmanda efsane kadronun 'sihrin başladığı yere' döneceği' duyuruluyor.

Harry Potter Hogwarts'a Dönüş HBO Max tarafından yayınlanacak. Dünyanın en popüler dijital platformlarından biri haline gelen HBO Max, 2022 yılından itibaren Türkiye'de yayın hayatına başlayacak. Böylece Harry Potter hayranları Hogwarts'a Dönüş programını rahatlıkla takip edebilecek.

Harry Potter Hogwarts'a Dönüş için geri sayım devam ederken kimin Harry Potter 'Reunion' programın katılacağı merak konusu oldu. HBO Max teaser ve yeni yayınlanan Harry Potter Hogwarts'a Dönüş posterinde serinin sevilen isimlerine yer verdi. İşte Harry Potter Hogwarts'a Dönüş oyuncuları:

Daniel Raddcliffe (Harry Potter)

Emma Watson, (Hermione Granger)

Rupert Grint, (Ron Weasley)

Tom Felton (Draco Malfoy)

Bonnie Wright

Matthew Lewis

Ralph Fiennes,

Jason Isaacs,

Gary Oldman

James Phelps,

Oliver Phelps,

Alfred Enoch,

Evanna Lynch

Harry Potter Gündem Sinema Magazin Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title