Hangi hastanede hasta yakınları sağlık çalışanlarına karanfil dağıttı? - Haberler
Haberi Paylaş

Hangi hastanede hasta yakınları sağlık çalışanlarına karanfil dağıttı?

Haberler.com - Gündem
 - Güncelleme:
Hangi hastanede hasta yakınları sağlık çalışanlarına karanfil dağıttı?

Fahrettin Koca'nın "Halkımızın kıymet bilirliğine inancım daha da arttı. Bir hastanemizde, hasta yakınları arkadaşlarımıza karanfil dağıtmış. Suça eğilimli bir avuç kişiye karşı takdire şayan davranış. Tutumunuz, saygınız, yeri geldiğinde sabrınız karanfil kadar kıymetli. " paylaşımı üzerine Hangi hastanede hasta yakınları sağlık çalışanlarına karanfil dağıttı? sorusu merak edildi. İşte detaylar haberimizde...

Hangi hastanede hasta yakınları sağlık çalışanlarına karanfil dağıttı? Fahrettin Koca'nın "Halkımızın kıymet bilirliğine inancım daha da arttı. Bir hastanemizde, hasta yakınları arkadaşlarımıza karanfil dağıtmış. Suça eğilimli bir avuç kişiye karşı takdire şayan davranış. Tutumunuz, saygınız, yeri geldiğinde sabrınız karanfil kadar kıymetli. " paylaşımı üzerine Hangi hastanede hasta yakınları sağlık çalışanlarına karanfil dağıttı? sorusu merak edildi. Detaylar haberimizde...

HASTA YAKINLARI SAĞLIK ÇALIŞANLARINA KARANFİL DAĞITTI

Düzce'de hasta yakınları, son günlerde sağlık çalışanlarına yönelik yapılan şiddete tepki göstermek için anlamlı bir etkinlik düzenledi. Bir araya gelen hasta yakınları, görevi başındaki sağlık çalışanlarına karanfil hediye etti.

Düzce'de hasta yakınları, Hem İstanbul Kartal'da aile sağlığı merkezinde görevli hemşire Ömür Erez'in görevi başında öldürülmesine, hem de son günlerde sağlık çalışanlarına yönelik yapılan şiddete tepki göstermek için bir araya geldi. Düzce Atatürk Devlet Hastanesinde görevli sağlık çalışanlarına sürpriz yapan hasta yakınları, ellerindeki karanfillerle servisleri dolaştı. Hastalara şifa dağıtan sağlık çalışanlarına karanfil hediye eden refakatçiler, aynı zamanda özverili çalışmalarından dolayı teşekkürlerini de sundu. Hasta yakını Sümeyra Arslan, "Sağlık çalışanlarımıza verdiğimiz değeri belli etmek adına elimizden geldiği kadarıyla buraya geldik. Sağlık çalışanlarına yapılan saldırılara çok üzülüyoruz. Özellikle geçtiğimiz günlerde hemşire arkadaşımızın başına gelen olay, onun öldürülmesi bizi çok üzdü. Umarım bir an önce son bulur. Sağlık çalışanları zaten çok özverili çalışıyor. İki yıldır pandemi nedeniyle daha da özverili çalışmaya başladılar. Umarım herkes sağlık çalışanlarını değerini bilir, anlar. Umarım şiddet olayları her yerde, her aşamada son bulur" dedi.

HANGİ HASTANEDE HASTA YAKINLARI SAĞLIK ÇALIŞANLARINA KARANFİL DAĞITTI?

Düzce Atatürk Devlet Hastanesinde görevli sağlık çalışanlarına sürpriz yapan hasta yakınları, ellerindeki karanfillerle servisleri dolaştı.

Hangi hastanede hasta yakınları sağlık çalışanlarına karanfil dağıttı?

Haberler.com - Gündem

Fahrettin Koca, Hastane, Gündem, Sağlık, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title