Haberi Paylaş

Hafta sonu (Cumartesi-Pazar) hava nasıl olacak, yağış var mı? Hafta sonu yağmur var mı? Hafta sonu yağmur yağacak mı? 1 Ekim yağmur var mı?

Gündem Haberleri

Hafta sonu (Cumartesi-Pazar) hava nasıl olacak, yağış var mı? Hafta sonu yağmur var mı? Hafta sonu yağmur yağacak mı? 1 Ekim yağmur var mı?

Yaz aylarının bitişi ile sonbahar mevsimine geçiş yaptık. Vatandaşlar ise hava durumunun nasıl olacağını merak ediyor. Son zamanlarda havanın sürekli olarak yağışlı ve serin olması nedeniyle vatandaşlar hafta sonu yağmur var mı? sorusuna yanıt arıyor. Peki, Hafta sonu (Cumartesi-Pazar) hava nasıl olacak, yağış var mı? Hafta sonu yağmur var mı? Hafta sonu yağmur yağacak mı? 1 Ekim yağmur var mı?

Hafta sonu (Cumartesi-Pazar) hava nasıl olacak, yağış var mı? merak edilenler arasında yer alıyor. Hafta sonu tatil gününde sevdikleri ile plan yapmak isteyen vatandaşlar sonbaharın gelişiyle beraber plan yapmadan önce hava durumuna bakıyor. Vatandaşların merak ettiği konulardan biri ise bu hafta sonu yağmur var mı? sorusu oluyor. Arama motorlarında sıklıkla aratılan soru hafta sonu yağmur yağacak mı? sorusu oluyor. Peki, Hafta sonu (Cumartesi-Pazar) hava nasıl olacak, yağış var mı? Hafta sonu yağmur var mı? Hafta sonu yağmur yağacak mı? 1 Ekim yağmur var mı?

HAFTA SONU YAĞIŞ VAR MI?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün verilerine göre hafta sonu hava durumu grafiği şöyle;

Hafta sonu (Cumartesi-Pazar) hava nasıl olacak, yağış var mı? Hafta sonu yağmur var mı? Hafta sonu yağmur yağacak mı? 1 Ekim yağmur var mı?TÜRKİYE 1 EKİM CUMARTESİ HAVA DURUMU

Hafta sonu (Cumartesi-Pazar) hava nasıl olacak, yağış var mı? Hafta sonu yağmur var mı? Hafta sonu yağmur yağacak mı? 1 Ekim yağmur var mı?TÜRKİYE 2 EKİM PAZAR HAVA DURUMU

Haberler.com / Sumru Tarhan - Gündem

Meteoroloji Genel Müdürlüğü Gündem Yaşam Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title