Haber : Tüketici Hakları Konulu Afiş Tasarım Yarışması ile İlgili Basın Duyurusu - Haberler

Haberi Paylaş

Tüketici Hakları Konulu Afiş Tasarım Yarışması ile İlgili Basın Duyurusu

 - Güncelleme:
Tüketici Hakları Konulu Afiş Tasarım Yarışması ile İlgili Basın Duyurusu

Ticaret Bakanlığı Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdürlüğünce 2021-2022 eğitim ve öğretim yılı içerisinde "Tüketici Hakları" konulu, "Afiş Tasarım Yarışması" ile ilgili basın duyurusu aşağıda yer almaktadır;

Ticaret Bakanlığı Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdürlüğünce 2021-2022 eğitim ve öğretim yılı içerisinde "Tüketici Hakları" konulu, "Afiş Tasarım Yarışması" ile ilgili basın duyurusu aşağıda yer almaktadır; Ülkemiz genelinde Yüksek Öğretim Kurumuna bağlı üniversitelerin Görsel İletişim Tasarımı, Grafik Tasarımı, İletişim ve Tasarımı, İletişim Bilimleri, Medya ve Görsel Sanatlar, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık vb. bölümlerinde ön lisans, lisans veya yüksek lisans alanında eğitim alan üniversite öğrencilerini bilinçli tüketim ve tüketici hakları konusunda bilinçlendirmek, farkındalık yaratmak, sanatsal çalışmalarını desteklemek, değerlendirmek, sergilemek ve özgün tasarımlar üretmesini teşvik etmek, sanatsal çalışmalarını desteklemek, değerlendirmek, sergilemek ve kalıcı eserler bırakmaya özendirmek amacıyla Ticaret Bakanlığı Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdürlüğünce 2021-2022 eğitim ve öğretim yılı içerisinde "Tüketici Hakları" konulu, "Afiş Tasarım Yarışması" düzenlenmiştir. Yarışmanın Amacı: Yarışma sayesinde gençlerimizin düşünme becerilerinin gelişmesine ve tasarımcı kimliğinin güçlenmesine yardımcı olmak, yapmış oldukları eserleri vasıtasıyla toplumu bilinçli tüketim ve tüketici hakları konusunda bilinçlendirmek, farkındalık yaratmak.

Bu doğrultuda, bahse konu afiş tasarım yarışmasına ilişkin olarak hazırlanan şartname, muvafakatname, katılım formu ve taahhütname ile yarışma afişine https://tuketici. ticaret. gov. tr/duyurular/tuketici-haklari-konulu-afis-tasarim-yarismasi adresinden ulaşılmaktadır. Kamuoyunun bilgisine saygıyla duyurulur. KOCAELİ VALİLİĞİ

Habermetre / Toplum

Ticaret Bakanlığı Tüketici Hakları Görsel İletişim Üniversite Toplum Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Bu haber Habermetre tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Habermetre tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Habermetre kurumudur.

Son Dakika Haberleri

title