Kırmızı Oda canlı izle! TV8 Kırmızı Oda 46. bölüm canlı izle! Kırmızı Oda yeni bölümde neler olacak? - Haberler
Haberi Paylaş

Kırmızı Oda canlı izle! TV8 Kırmızı Oda 46. bölüm canlı izle! Kırmızı Oda yeni bölümde neler olacak?

Haberler.com - Gündem
 - Güncelleme:
Kırmızı Oda canlı izle! TV8 Kırmızı Oda 46. bölüm canlı izle! Kırmızı Oda yeni bölümde neler olacak?

Ekranların sevilen dizisi Kırmızı Oda yeni sezon yeni bölüm bugün TV8'de başlıyor. Kırmızı Oda canlı izle, yeni bölüm canlı izle! Kırmızı Oda 46. bölüm canlı izleme linki! Kırmızı Oda yeni bölümde neler olacak? Kırmızı Oda son bölümde neler oldu? Kırmızı Oda dizisi canlı izle! TV8 Kırmızı Oda izle! Kırmızı Oda Canlı izle! TV8 Kırmızı Oda yeni bölüm canlı izle! 8 Ekim Kırmızı Oda full HD Canlı izle! Kırmızı Oda canlı izle! sizlerle...

TV8'in beğenilen dizisi Kırmızı Oda bugün yeni bölümü ile ekranlara geldi. Yeni bölümü canlı izlemek isteyen seyirciler "Kırmızı Oda canlı izle! TV8 Kırmızı Oda 46. bölüm canlı izle! Kırmızı Oda yeni bölümde neler olacak?" aratması yapıyor. Kırmızı Oda canlı izle! 8 EkimKırmızı Oda full HD izle! TV8 canlı izle! TV8 canlı yayın izle! İşte detaylar haberimizde...

KIRMIZI ODA CANLI İZLE!

Kırmızı Oda 46. bölümünde yeni karakteri Zekiye ile tanışmaya ve Rezzan'ın geçmişine dair hikayeler anlatılacak. Süveyda başına gelecekleri beklemek yerine üzerine gidiyor.

Onlar da tıpkı Süveyda gibi terkedilmekten çok korkuyor aslında. Hayat işte, bazen böyle zor sınavlarla sınıyor bizi.

Kırmızı Oda Gülseren Budayıcıoğlu'nun 2004'te yayınlanan Madalyonun İçi adlı kitabından uyarlama bir dizidir. Dizide, İstanbul'da psikiyatri kliniği sahibini ve bir psikiyatrist olan Doktor Hanım'a ve diğer psikiyatrlara başvuran danışanların hikayeleri anlatılmaktadır.

Dizinin yapım şirketi olan OGM Pictures daha öncesinde Doğduğun Ev Kaderindir sonrasında ise Masumlar Apartmanı romanlarından da uyarlama dizi yapmıştır. 2020'nin Temmuz ayında duyurulan dizinin senaristi Kızım ve Hekimoğlu'nun da senaryosunu yazan Banu Kiremitçi Bozkurt'tur. Cem Karcı'nın yönetmen koltuğuna oturduğu dizinin TV8'de yayınlanacağı duyuruldu. Gündem haberler için bizi takip edin. Haberler.com gündemin sıcak konularını sizler için derliyor.

4 Eylül 2020 Cuma akşamı yayınlanan ilk bölüm, 6,10 reyting ve yüzde 19'luk izlenme payı ile AB grubunda günün en çok izlenen programı oldu.

Kırmızı Oda canlı izle! TV8 Kırmızı Oda 46. bölüm canlı izle! Kırmızı Oda yeni bölümde neler olacak?Kırmızı Oda Keklik -- Ayta Sözeri

Binnur Kaya

Tülin Özen

Burak Sevinç

Meriç Aral Haberler.com sizler için en doğru bilgileri araştırıyor. Doğru kaynak için doğru yerdesiniz.

Halit Özgür Sarı

Gülçin Kültür Şahin Haberler.com son dakika haberler, gündem haberler ve tarafsız haberler için okumaya devam edin.

Sezin Bozacı

Baran Can Eraslan

Ana karakterler:

Doktor Manolya Yadigaroğlu/ Doktor Hanım (Binnur Kaya): Kliniğin sahibi ve yılların tecrübesine sahip olan psikiyatr. Aydın ile evlidir.

Sekreter Tuna (Gülçin Kültür Şahin): Kliniğin sekreteri. İyi kalpli, yardımsever ve yufka yürekli biri. Haberler.com sizler için en doğru bilgileri araştırıyor. Doğru kaynak için doğru yerdesiniz.

Kafe Görevlisi Aynur (Sezin Bozacı): Kliniğin kafe görevlisidir. Kliniğin alt katın temizliğinden ve yemek servisinden sorumludur.

Çaycı Hüseyin (Baran Can Eraslan): Kliniğin çaycısıdır. Kekeme rahatsızlığı vardır.

Haberler.com - Gündem

Kırmızı Oda Gündem Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title