Haberler

Din Görevlileri Haftası, Barla Kız Kuran Kursunda Yapılan Etkinlikle Kutlandı

Abone Ol

Din Görevlileri Haftası, Barla Kız Kuran Kursunda Yapılan Etkinlikle KutlandıDiyanet İşleri Başkanlığının himayesinde ülke genelinde her yıl 1-7 Ekim tarihleri arasında çeşitli etkinliklerle kutlanan Camiler ve Din Görevlileri Haftası, 'vefa' ana temasıyla ilçemizde de çeşitli...

Din Görevlileri Haftası, Barla Kız Kuran Kursunda Yapılan Etkinlikle KutlandıDiyanet İşleri Başkanlığının himayesinde ülke genelinde her yıl 1-7 Ekim tarihleri arasında çeşitli etkinliklerle kutlanan Camiler ve Din Görevlileri Haftası, 'vefa' ana temasıyla ilçemizde de çeşitli etkinliklerle kutlandı. Barla Kız Kuran Kursu'nda, Eğirdir İlçe Müftülüğü tarafından organize edilen etkinliğe Kaymakam Adem Çelik, Belediye Başkanı Veli Gök, Isparta İl Müftüsü Bayram Şahin, Eğirdir İlçe Müftüsü Mehmet Ali Eroğlu ve din görevlileri katıldı. Barla Köyünde hizmete girecek olan 4-6 yaş kız kuran kursunun açılışı ile başlayan etkinlikte, sırasıyla Kuran-ı Kerim tilaveti, günün anlam ve önemine dair konuşmalar, ilahi korosu ve tiyatro gösterisi, öğrencilerin yazmış olduğu kompozisyonların okunması ve hediye takdimi gerçekleşti.

Kaynak: Habermetre / Toplum

Togo Cumhuriyeti Kuran-ı Kerim Hisarcık Barla Toplum Haberler

1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title