Haberler

BAŞKAN POYRAZ BAYRAK TÖRENLERİNE KATILIYOR

Abone Ol

BAŞKAN POYRAZ BAYRAK TÖRENLERİNE KATILIYORÇekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz her hafta farklı bir okulda bayrak törenine katılarak öğrencilerle buluşuyorHer hafta farklı okullarda bayrak törenlerine katılarak öğrencilerin heyecanını paylaşan Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz ve...

BAŞKAN POYRAZ BAYRAK TÖRENLERİNE KATILIYOR

Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz her hafta farklı bir okulda bayrak törenine katılarak öğrencilerle buluşuyor

Her hafta farklı okullarda bayrak törenlerine katılarak öğrencilerin heyecanını paylaşan Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz ve Çekmeköy İlçe Milli Eğitim Müdür Burhan Bayrak öğrencilerle buluşmaya devam ediyor.

Başkan Poyraz, bayrak törenleri öncesinde ziyaretin gerçekleştiği okularda öğretmenler odasını ziyaret ederek gelen talepleri de not alıyor.

Bayrak törenlerine katılmayı bir gelenek haline getirdik diyen Başkan Poyraz " Okullarımız uzunca bir süredir kapalıydı. Pandemi sonrası velilerimiz, öğrenci kardeşlerimiz ve öğretmenlerimizde büyük bir heyecan vardı. Bizde bu heyecanı paylaşmak, okullarımızdaki coşkuya ortak olmak için pandemi öncesinde yaptığımız gibi bayrak törenlerine katılmak istedik. Eğitime yatırımlarımız ve desteğimiz devam ederken, eğitim kurumlarımızda çocuklarımız ve öğretmelerimizle yüz yüze kurduğumuz iletişim bizler için çok kıymetli, " dedi.

Kaynak: Habermetre / Toplum

milli eğitim bakanlığı Ahmet Poyraz Çekmeköy Pandemi Toplum Haberler

Bakmadan Geçme

Rektör Güliz Moğan kimdir? İstanbul Okan Üniversitesi'nin yeni rektörü kim oldu? Rektör Selman Öğüt kimdir? İstanbul Esenyurt Üniversitesi'nin yeni rektörü kim oldu? Rektör Mehmet Yazıcı kimdir? Antalya Belek Üniversitesi'nin yeni rektörü kim oldu? Rektör İsmail Boz kimdir? Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi'nin yeni rektörü kim oldu? UEFA Konferans Ligi ikili averaj mı, genel averaj mı? 30 Kasım 2023 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 30 Kasım Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 30 Kasım AFAD ve Kandilli deprem listesi! 30 Kasım Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 1 Aralık Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 30 Kasım 2023 On Numara çekiliş sonuçları açıklandı mı? On Numara sonuçları saat kaçta? On Numara CANLI izle! Bugün kazanan numaralar neler? 1 Aralık İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek? 1 Aralık Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? 1 Aralık Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 1 Aralık Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? 1 Aralık Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? 1 Aralık Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title