Güldane Biçer'in katili kocası mı? Güldane Biçer'i kim öldürdü? - Haberler
Haberi Paylaş

Güldane Biçer'in katili kocası mı? Güldane Biçer'i kim öldürdü?

Haberler.com - Gündem
 - Güncelleme:
Güldane Biçer'in katili kocası mı? Güldane Biçer'i kim öldürdü?

Müge Anlı, yıllardır ATV ekranlarında Müge Anlı ile tatlı sert programını sunmaktadır. Programda pek çok isim geçerken son olarak Güldane Biçer konusu ele alınıyor. Bu kapsamda Müge Anlı'da aranan Güldane Biçer kimdir, bulundu mu? ve Güldane Biçer olayı nedir? Güldane Biçer'in katili kocası mı? Güldane Biçer öldü mü? sorularının yanıtları aranıyor.

Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, Hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor...

3 çocuk annesi Güldane Biçer, 10 yıl önce kayıplara karıştı.

10 yıldır kayıp olan Güldane Biçer, sık sık ailesinin evine dayak yediği için geldiğini anlatan Güldane Biçer'in kardeşi durum hakkında bilgileri aktarmaya devam ediyor. Kayıp olan Güldane Biçer'in üç çocuğu var.

Güldane Biçer'in kaybı ile ilgili konuşan isimlerden biri de eski eşi Osman Biçer de yayına katıldı. Karşı karşıya gelen aileler bildiklerini aktarmaya devam ediyor.

Son olarak eski eşi Osman Biçer'in tehditle Kamil adlı arkadaşına yalan ifade verdirdiği üzerinde duruldu.

Güldane Biçer'in katili kocası mı? Güldane Biçer öldü mü? Güldane Biçer olayı!

19 Şubat 2021 tarihinde ilk kez konu edinen Güldane Biçer'e ne olduğunu eski eşi anlattı.

19 Şubat 2021 tarihinde ilk kez konu edinen Güldane Biçer'e ne olduğuna dair detaylar yanıt buldu.

17 Eylül 2011 gününden beri kayıp olan Güldane Biçer'in yakınları Müge Anlı'ya başvurarak bulunmasını istemişti. Bir süredir devam eden programda Biçer'in eşi Osman Biçer'in çelişkili ifadeleri dikkat çekmişti.

Çelişkili ifadelerin ardından Büyükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı Osman Biçer hakkında soruşturma başlattı. İfadesi alınan Biçer, eşini kendisinin öldürdüğünü itiraf etti.

Eşi Güldane Biçer'i öldürdüğünü ve Büyükçekmece Karaağaç'ta göl kenarına gömdüğünü itiraf eden Osman Biçer, sonrasında da polise gidip kayıp başvurusunda bulunduğunu söyledi. Biçer'in ifadesinde söylediği göl kenarına gidip çalışma başlatan ekipler, Güldane Biçer'e ait olduğu düşünülen kemik parçaları ve kıyafetlere ulaştı.

Kemik parçaları ve kıyafetler Adli Tıp Kurumu'na götürülürken, Osman Biçer'de gözaltına alındı. Şüphelinin emniyetteki işlemleri devam ediyor.

Haberler.com - Gündem

Büyükçekmece Osman Biçer Müge Anlı Ölü Haberler

title