Haberler

Gülcemal 3.bölüm fragmanı İZLE! (VİDEO) Gülcemal yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Gülcemal yeni bölüm fragmanı İZLE!

Gündem Haberleri

Fox Tv'nin yeni dizisi Gülcemal'in yeni bölümü sonrasında gelecek hafta yayınlanacak bölüm merak konusu oldu. Kullanıcılar tarafından Gülcemal dizisinin 3.bölüm fragmanı araştırılmaktadır. İşte, Gülcemal 3.bölüm fragman izleme linki!

Başrollerinde Melis Sezen ve Murat Ünalmış'ın yer aldığı Gülcemal dizisi yeni bölümleriyle adından söz ettirmeye devam ediyor. Fox Tv ekranlarında yayınlanan Gülcemal dizisi 2. bölümüyle seyirciyi ekrana kilitledi. Gülcemal dizisinin yeni bölüm fragmanı merak konusu oldu. Kullanıcılar tarafından, Gülcemal 3.bölüm fragmanı izle! Gülcemal yeni bölüm fragmanı izle! konuları araştırılmaktadır. Peki, Gülcemal yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, Gülcemal 3.bölüm fragmanı!

Konusu ve oyuncularıyla sosyal medyada da çok konuşulan dizi; annesinin küçükken terk edip karanlık bir canavara dönüştürdüğü Gülcemal (Murat Ünalmış ) ile güzeller güzeli Deva'nın (Melis Sezen) nefretle başlayıp giderek ateş, tutku ve fırtınanın girdabına savrulan aşkını konu alıyor.

FOX TV ekranlarında yayınlanacak Gülcemal dizisinin kadrosunda, Murat Ünalmış, Melis Sezen, Edip Tepeli, Nilay Erdönmez, Atilla Şendil, Cahit Gök, Nilüfer Açıkalın, Samet Kaan Kuyucu, Meltem Akçöl, İpek Ayaz Kortunç, Sabahattin Yakut, Gökçem Çoban, Melike Küçük ve Ayda Aksel gibi birbirinden başarılı ve renkli isimler yer alıyor.

Gülcemal yeni bölüm fragmanı araştırılan konular arasında yer alıyor. Gülcemal dizisinin 3.bölüm fragmanı henüz yayınlanmamıştır. Dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandığında haberimizin içerisinde yer alacaktır.

Haberler.com / Zehra Aygör - Gündem

Gülcemal Gündem Magazin Haberler

title