Haberler

Green Card tarihleri 2022! Green Card başvuruları ne zaman başlıyor, ne zaman bitiyor? Green Card başvuruları hangi tarihlerde yapılıyor?

Abone Ol

Amerika Birleşik Devletleri'nde ikamet etmek isteyen birçok kişi tarafından yoğun ilgi gören Green Card başvuru tarihleri, konu hakkında merak edilen konular arasında yer alıyor. ABD'de ikamet etmek isteyen vatandaşlar, Green Card başvuruları ne zaman başlıyor, ne zaman bitiyor? Sorusunu sıklıkla araştırmakta. Peki, Green Card tarihleri 2022! Green Card başvuruları ne zaman başlıyor, ne zaman bitiyor? Green Card başvuruları hangi tarihlerde yapılıyor?

Green Card, Amerika Birleşik Devletleri (ABD) ülkelerinde nüfus çeşitliliğini sağlamak için her yıl kalıcı göçmen vizesi için uygulamış olduğu bir sistemdir. Bu haberimizde ABD'de ikamet etmek ve sürekli çalışma izni almak isteyenlerin sıklıkla araştırdığı Green Card başvuruları ne zaman başlıyor, ne zaman bitiyor? Sorularını yanıtladık. Peki, Green Card tarihleri 2022! Green Card başvuruları ne zaman başlıyor, ne zaman bitiyor? Green Card başvuruları hangi tarihlerde yapılıyor?

GREEN CARD TARİHLERİ 2022

DV 2024 Green Card başvuru tarihleri, geçtiğimiz haftalarda ABD Freetown Büyükelçiliği tarafından açıklanmıştı.

Elçilikten yapılan açıklama doğrultusunda DV 2024 Green Card başvuruları, 5 Ekim 2022 tarihinde başladı ve 8 Kasım 2022 tarihinde sona erecek.

GREEN CARD NEDİR?

Green Card kazanan kişiler, Amerika Birleşik Devletleri'nde ömür boyu yaşama ve çalışma hakkına sahip oluyor. Green Card sahipleri, oy kullanmak dışında Amerikan vatandaşları ile tamamen aynı haklara sahip oluyor. Amerika'da tüm ailesiyle beraber yaşayabiliyor, İş kurabiliyor, isterse devlet memuru olabiliyor. Aynı zamanda ABD'ye tamamen yerleştikten sonra, 5 sene içinde tam vatandaşlığa geçilebiliyor.

Emir Ceran
Haberler.com - Gündem

Gündem Yaşam Haberler

Bakmadan Geçme

Filiz Taçbaş kimdir, kaç yaşında? Filiz Taçbaş hangi dizilerde oynadı? BURÇLAR DEĞİŞTİ Mİ 2023? Burç tarihleri niye, nasıl değişti? 2023 hangi ay hangi burç? Gizem Bağdaçiçek kimdir, kaç yaşında? Gizem Bağdaçiçek neden gözaltına alındı? 8 ARALIK OKULLAR TATİL Mİ 2023 İSTANBUL? Bugün okullar tatil mi, var mı, yok mu? İstanbul'da bugün okullar da kar tatili var mı? BİM Aktüel Ürünler Kataloğu 8 Aralık : Bu Hafta Bim'e Hangi Ürünler Geliyor? Okulların kapanmasına kaç gün var SAYAÇ (8 Aralık) Okullar ne zaman, hangi tarihte kapanacak? İSKİ BARAJ DOLULUK ORANI 2023: İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa barajlarında son durum nedir? Yağışlar barajları ne kadar doldurdu? Bugün maç var mı? 8 Aralık hangi takımın maçı var, saat kaçta? Dün gece deprem oldu mu? 8 Aralık İzmir'de, İstanbul'da, Ankara'da deprem mi oldu? BUGÜN HANGİ DİZİLER VAR 8 ARALIK | TV yayın akışı ve bugün hangi diziler var? Bu akşam hangi diziler yayınlanıyor? Enver Salih Dinçer sağlık durumu nasıl, neden öldü, yaşıyor mu? Enver Salih Dinçer hangi partiden? MÜGE ANLI CANLI İZLE 8 ARALIK | Müge Anlı Canlı İzleme Linki! Müge Anlı son bölüm neler oldu? Resmi Gazete Atama Kararları! Bugünün (8 Aralık) kararları neler? 2724 sayılı Resmi Gazete yeni düzenleme! Ziraat Türkiye Kupası Trabzonspor rakibi kim oldu? Trabzonspor ZTK hangi takımla eşleşti? Ziraat Türkiye Kupası Beşiktaş rakibi kim oldu? Beşiktaş ZTK hangi takımla eşleşti?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title