Haberler

Green Card sonuçları ne zaman açıklanacak? Green Card 2023 sonuçları nereden öğrenilir?

Abone Ol

Green Card sonuçları ne zaman açıklanacağı ve Green Card 2023 sonuçları nereden öğrenildiği merak ediliyor. Green Card başvuruları sona ermesiyle beraber, Green Card sonuçları ne zaman açıklanacak sorusu gündeme geliyor. Peki, Green Card sonuçları ne zaman açıklanacak? Green Card 2023 sonuçları nereden öğrenilir?

ABD'de çalışmak ve yaşamak isteyen vatandaşlar Green Card başvurusunu tamamladı.. Ardından, Green Card sonuçları ne zaman açıklanacağı ve Green Card 2023 sonuçları nereden öğrenildiği gündeme geliyor. Green Card sonuçları ne zaman açıklanacak? Green Card 2023 sonuçları nereden öğrenilir? sorularına yanıt aranıyor. Green Card sonuçları ne zaman açıklanacak? Green Card 2023 sonuçları nereden öğrenilir? Detaylar haberimizdedir…

GREEN CARD SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Green Card başvuruları tamamlandı. Green Card başvuru sonuçları 6 Mayıs 2023 tarihinde açıklanması planlanıyor.

GREEN CARD 2023 SONUÇLARI NEREDEN ÖĞRENİLİR?

Green Card başvuru sonuçlarını https://dvprogram.state.gov/ sitesinden ulaşabilirsiniz.

GREEN CARD SONUÇLARINA ERİŞMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Haberler.com / Sena Demiröz - Gündem

Gündem Yaşam Haberler

Bakmadan Geçme

Resmi Gazete Atama Kararları! Bugünün (8 Aralık) kararları neler? 2724 sayılı Resmi Gazete yeni düzenleme! Ziraat Türkiye Kupası Trabzonspor rakibi kim oldu? Trabzonspor ZTK hangi takımla eşleşti? Ziraat Türkiye Kupası Beşiktaş rakibi kim oldu? Beşiktaş ZTK hangi takımla eşleşti? Ziraat Türkiye Kupası Fenerbahçe rakibi kim oldu? Fenerbahçe ZTK hangi takımla eşleşti? Ziraat Türkiye Kupası Galatasaray rakibi kim oldu? Galatasaray ZTK hangi takımla eşleşti? Ziraat Türkiye Kupası kura çekimi ne zaman? Masterchef Sergen ve Dilara sevgili mi? Masterchef 2023 Sergen Özen ve Dilara Başaran sevgili mi, açıklama geldi mi? 8 Aralık 2023 On Numara çekiliş sonuçları açıklandı mı? On Numara sonuçları saat kaçta? On Numara CANLI izle! Bugün kazanan numaralar neler? 8 Aralık Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 8 Aralık Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? Elazığ deprem mi oldu? Az önce deprem mi oldu? SON DAKİKA! Elazığ depremleri! 8 Aralık Cuma AFAD ve Kandilli deprem listesi! 8 Aralık Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 8 Aralık AFAD ve Kandilli deprem listesi! 8 Aralık Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 8 Aralık 2023 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 8 Aralık Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! Çarkıfeleği kim sunacak, Çarkıfelek ne zaman hangi kanalda?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title