Haberler

Green Card sonuç sorgulama! Green Card sonuç sorgulama nereden yapılır? Green Card sonucu hangi siteden öğrenilir?

Abone Ol

Amerika Birleşik Devletleri'nde (ABD) süresiz ikamet hakkı ve çalışma izni elde etmek isteyenler için birçok vatandaş Green Card başvuru işlemlerini tamamlamasının ardından bugün açıklanacak olan Green Card sonuçlarını sorgulatmak istiyor. Peki, Green Card sonuç sorgulama! Green Card sonuç sorgulama nereden yapılır? Green Card sonucu hangi siteden öğrenilir?

Green Card sonuçları 6 Mayıs 2023 tarihinde Türkiye saati ile akşam 19:00'da açıklandı. Başvuru sahipleri başvurularının sonucunu öğrenmek için arama motorları üzerinde Green Card sonuç sorgulama nasıl yapılır? Sorusuna yanıt arıyor. Peki, Green Card sonuç sorgulama! Green Card sonuç sorgulama nereden yapılır? Green Card sonucu hangi siteden öğrenilir?

GREEN CARD SONUÇ SORGULAMA

Green Card sonuçları 6 Mayıs 2023 tarihinde açıklandı. Başvuru sahipleri başvurularının sonucunu (https://dvprogram.state.gov/) sitesindeki adresinden öğrenebilir.

GREEN CARD SONUÇ SORGULAMA NASIL YAPILIR?

Başvuruda bulunan kişi https://dvprogram.state.gov/) sitesini ziyaret ederek "Katılımcı Durum Kontrolü" sayfasına elektronik başvurularını yaptıktan sonra kendilerine verilen onay numaralarını girerek öğrenecek.

GREEN CARD ONAY NUMARAMI UNUTTUM NE YAPMAYILIM?

Başvuruların sonuçlanması ile sonucu öğrenmek isteyen kişi, sorgulama ekranında yer almakta olan "Forgot Confirmation Number" yazısına tıklayarak açılan ekran üzerinde kişisel bilgilerini girmesi dahilinde Green Card onay numarasına ulaşabilir.

Emir Ceran
Haberler.com - Gündem

Amerika Birleşik Devletleri Gündem Dünya Haberler

Bakmadan Geçme

Telefon ne zaman icat edildi? Telefon mu telgraf mı önce icat edildi? Telefon icat tarihi nedir? 11 Aralık 2023 Resmi Gazete atama kararları! Resmi Gazete bugünün kararları neler? NACİ GÖRÜR İSTANBUL DEPREMİ AÇIKLAMASI NEDİR? İstanbul'un en tehlikeli semtleri, ilçeleri neresi? Naci Görür istanbul depremi için ne dedi? BARAJ DOLULUK ORANLARI 10 ARALIK: İstanbul (İSKİ) baraj doluluk oranları yüzde kaç, İstanbul'un kaç günlük suyu kaldı? İBB İyi Parti Grup Başkan Vekili İBRAHİM ÖZKAN KİMDİR, kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Halk TV konuğu İbrahim Özkan biyografisi! YARGI YEKTA DİZİDEN AYRILIYOR MU? Yargı dizisindeki Yekta (Uğur Polat) öldü mü, diziden neden ayrılıyor? Onur Şan kimdir, kaç yaşında, aslen nereli, evli mi, Urfalı mı, nasıl ünlü oldu? Onur Şan hayat hikayesi ve biyografisi! BUGÜN (11 ARALIK) İSTANBUL'da hava durumu nasıl olacak, yağmur var mı? İSTANBUL 11 ARALIK 5 günlük hava durumu! Bu hafta sonu hava nasıl? 11 ARALIK (YARIN) HAVA DURUMU | İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Antalya, Hatay haftalık, 5 günlük hava durumu! Yarın hava durumu ne, kaç derece? SURVİVOR 2024 YARIŞMACILARI KİMLER? Survivor 2024 kadrosunda kimler var, oyuncuları belli oldu mu, Turabi var mı? Asgari Ücrette zam pazarlığı başlıyor! Asgari Ücret 2024 açıklandı mı, ne zaman açıklanacak, ne kadar oldu, yüzde kaç arttı? 11 ARALIK OKULLAR TATİL Mİ 2023 MUĞLA || Yarın Muğla'da okullar tatil mi, var mı, yok mu, ders işlenecek mi? 11 ARALIK OKULLAR TATİL Mİ 2023 MERSİN || Yarın Mersin'de okullar tatil mi, var mı, yok mu, ders işlenecek mi? 11 ARALIK OKULLAR TATİL Mİ 2023 ANTALYA || Yarın Antalya'da okullar tatil mi, var mı, yok mu, ders işlenecek mi? 11 ARALIK OKULLAR TATİL Mİ 2023 İSTANBUL || Yarın İstanbul'da okullar tatil mi, var mı, yok mu, ders işlenecek mi?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title