Haberler

Green Card ne zaman açıklanıyor 2023? Green Card hangi tarihte açıklanacak, açıklanma tarihi ne zaman?

Abone Ol

Green Card başvurusunda bulunan birçok vatandaş, Green Card ne zaman açıklanıyor 2023? Sorusuna yanıt aramakta. Yapılan başvuruların sonucunu heyecanla beklemekte olan birçok kişi, Green Card hangi tarihte açıklanacak? Sorularını araştırmakta. Peki, Green Card ne zaman açıklanıyor 2023? Green Card hangi tarihte açıklanacak, açıklanma tarihi ne zaman?

Green Card ne zaman açıklanıyor? Sorusu, başvuruların tamamlanmasının ardından gündemde yer aldı. Türkiye'nin de yer aldığı ülkelerden başvuranlar arasında her yıl çekiliş düzenleniyor. Amerika da yaşama hayali olan vatandaşlar ise Green Card başvuru sonuçlarının açıklanacağı tarihi merak ediyorlar. Peki, Green Card ne zaman açıklanıyor 2023? Green Card hangi tarihte açıklanacak, açıklanma tarihi ne zaman?

GREEN CARD NE ZAMAN AÇIKLANIYOR 2023?

2023 yılı için açıklanacak olan Green Card çekiliş sonuçları 6 Mayıs 2023 tarihinde Türkiye saati ile akşam 19:00'da duyurulacak. Böylelikle 6 Mayıs tarihiyle birlikte başvurular sonuçlanacak ve başvuruda bulunan kişilerin akıbeti belli olacak.

GREEN CARD MÜLAKATLARI NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Green Card çekilişi kazananların mülakatları 1 Ekim 2023 - 30 Eylül 2024 tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Green Card kura çekiminde adı kurada çıkan adaylar, bu tarihe kadar vize almamalı halinde şansını kaybedecek.

Emir Ceran
Haberler.com - Gündem

Türkiye Gündem Yaşam Haberler

Bakmadan Geçme

Süresiz erteleme ne demek? Süresiz erteleme kaç hafta sürer? Süper Lig maçları ertelendi mi? TFF 1. 2. 3. Lig maçları ne zaman oynanacak? Bu hafta maç yok mu? Ankaragücü küme düşürülecek mi? 12 Aralık 2023 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 12 Aralık Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 12 Aralık Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 12 Aralık AFAD ve Kandilli deprem listesi! 12 Aralık Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 12 Aralık Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? 12 Aralık Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? EURO 2032 Türkiye'den alınacak mı? 12 Aralık Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? 12 Aralık İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek? 12 Aralık Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Halil Umut Meler'i tekmeleyenler kim? Ankaragücü Ç. Rize maçı sonrası hakeme tekme atanlar yakalandı mı? 12 Aralık Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? 12 Aralık Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title