Gönül Dağı canlı izle! TRT 1 Gönül Dağı 48. bölüm canlı izle! Ön izleme yayınlandı Gönül Dağı yeni bölümde neler olacak? - Haberler
Haberi Paylaş

Gönül Dağı canlı izle! TRT 1 Gönül Dağı 48. bölüm canlı izle! Ön izleme yayınlandı Gönül Dağı yeni bölümde neler olacak?

Haberler.com - Gündem
 - Güncelleme:
Gönül Dağı canlı izle! TRT 1 Gönül Dağı 48. bölüm canlı izle! Ön izleme yayınlandı Gönül Dağı yeni bölümde neler olacak?

Ekranların sevilen dizisi Gönül Dağı bugün yeni bölümü ile TRT 1'de yayınlanacak. Dizinin başlamasıyla birlikte izleyiciler, Gönül Dağı canlı izle! TRT 1 Gönül Dağı 48. bölüm canlı izle! Gönül Dağı yeni bölümde neler olacak? aratması yapıyor. Gönül Dağı canlı izle! Gönül Dağı yeni bölüm full izle! Gönül Dağı canlı izleme linki!

TRT 1 ekranlarının sevilen yapımı Gönül Dağı'nın canlı izleme linki araştırılıyor. Gönül Dağı, 17 Ekim 2020 tarihinde TRT 1'de yayın hayatına başlayan aile, komedi, aşk ve dram türündeki Türk televizyon dizisidir. Gönül Dağı canlı izle! TRT 1 Gönül Dağı 48. bölüm canlı izle! Gönül Dağı yeni bölümde neler olacak? Gönül Dağı yeni bölümde neler olacak? Gönül Dağı TRT 1 canlı izle!

GÖNÜL DAĞI CANLI İZLE

Gönül Dağı her Cumartesi günü saat 20:00 'da TRT 1'de yayınlanıyor.

Münir'in felç kalmasıyla perişan olan Asuman ve Ramazan bu zorlu süreci aşabilecek mi? İcatların parasını toplayamayan amcaoğulları maddi sıkıntılar yaşarlar. Acilen yeni bir iş yapıp para kazanmaları gerekmektedir. Bu sıkıntılı dönemlerinde yaşadıkları bir tesadüf, amcaoğullarının yeni bir iş fikri bulmalarına neden olur. Yeni işleri amcaoğullarını nasıl maceralara sürükleyecektir?

Gönül Dağı canlı izle! TRT 1 Gönül Dağı 48. bölüm canlı izle! Ön izleme yayınlandı Gönül Dağı yeni bölümde neler olacak?

Dizi, yazar Mustafa Çiftçi'nin gün yüzüne çıkmamış öykülerinden uyarlanmıştır. Sloganı "Bozkırda bir Anadolu masalı" olarak dizinin afişinde yayınlandı.

Dizi; "Gedelli" adındaki bir kasabada yaşayan üç tane amca oğlunun, yani üç kuzenin hikâyesini anlatmaktadır. Çocukluk yıllarından beri bir şeyleri icat etme, teknolojik araçlarla uğraşıp tamir etme gibi küçük çapta mucitlikler yapan bu üç kuzen, büyüdüklerinde de icatlar yapmaya devam ediyorlar ve farklı bir kanat yapısıyla bir uçak geliştiriyorlar.

Bir yandan kuzenlerin mucitlik aşkı ve üretme kabiliyeti, diğer yandan kasabada gerçekleşen komik olaylar ve aşk ilişkileri; diziyi eğlenceli kılmaktadır.

Berk Atan : Taner Kaya

Gülsim Ali : Dilek Akgün

Cihat Süvarioğlu : Ramazan Kaya

Semih Ertürk : Veysel Kaya

Ecem Özkaya : Zahide Kaya/Arslan

Ferdi Sancar : Sefer Arslan

Ali Düşenkalkar : Muammer Kaya

Erdal Cindoruk : Hüseyin Kaya

Şebnem Dilligil : Halime Kaya

Haberler.com - Gündem

Gönül Dağı, Dizi, Gündem, Magazin, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title