Gibi hangi platformda? Gibi nereden izlenir? Gibi dizisi nerede yayınlanıyor? Gibi Netflix'te var mı? - Haberler
Haberi Paylaş

Gibi hangi platformda? Gibi nereden izlenir? Gibi dizisi nerede yayınlanıyor? Gibi Netflix'te var mı?

Haberler.com - Gündem
 - Güncelleme:
Gibi hangi platformda? Gibi nereden izlenir? Gibi dizisi nerede yayınlanıyor? Gibi Netflix'te var mı?

Komedi türündeki Türk yapımı internet dizisi Gibi'nin büyük beğeni toplayan 1. ve 2. sezonlarının ardından dizisinin bazı sahneler sosyal medyada paylaşılmaya ve viral olmaya başladı. Dizinin içerisindeki replikleriyle izleyenlere büyük keyif veren Gibi dizisi hakkında Gibi dizisi nerede yayınlanıyor? Gibi hangi platformda yayınlanıyor? Gibi Netflix'te var mı? Gibi nereden izlenir? soruları araştırılıyor.

Gibi nereden izlenir? Komedi türündeki Türk yapımı internet dizisi Gibi'nin büyük beğeni toplayan 1. ve 2. sezonlarının ardından dizisinin bazı sahneler sosyal medyada paylaşılmaya ve viral olmaya başladı. Dizinin içerisindeki replikleriyle izleyenlere büyük keyif veren Gibi dizisi hakkında Gibi dizisi nerede yayınlanıyor? Gibi nereden izlenir? Gibi hangi platformda yayınlanıyor? Gibi Netflix'te var mı? soruları araştırılıyor. Peki, Gibi dizisi nerede yayınlanıyor? Gibi nereden izlenir? İşte yanıtı...

Komedi türündeki Türk yapımı internet dizisi Gibi, Exxen platformunda yayınlanmaktadır.

Gibi, Exxen'de yayınlanan komedi türündeki Türk yapımı internet dizisidir. Dizinin ilk bölümü 1 Ocak 2021 tarihinde yayınlanmıştır. Başrollerinde Feyyaz Yiğit ve Kıvanç Kılınç yer almaktadır. İkinci sezonda ana kadroya Ahmet Kürşat Öçalan da dahil olmuştur.

Yılmaz ve İlkkan, sürekli olarak birbiriyle didişmekte olan iki arkadaştır. Arkadaşlıklarının en önemli özelliği ise sıradan hayatlarını altüst edecek bir şeyler yapmayı her zaman becermektir. Küçücük olayları inanılmaz bir ustalıkla büyütür, işleri saç baş yolduracak seviyeye getirirler.

  • Feyyaz Yiğit Yılmaz
  • Kıvanç Kılınç İlkkan
  • Ahmet Kürşat Öçalan Ersoy

Haberler.com / Onur Bayram - Gündem

Netflix Exxen Türk Gibi Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title