Haberler

Funda Eryiğit ile Berkun Oya evlendi mi? Funda Eryiğit ile Berkun Oya sevgili mi, evli mi?

Gündem Haberleri

7 aylık hamile olan başarılı oyuncu Funda Eryiğit, uzun süredir birlikte olduğu yönetmen Berkun Oya ile nikah masasına oturdu. Erkek bebeğini kucağına almak isteyen oyuncu, nikah töreninde de sade bir gelinlik tercih etti. Peki, Funda Eryiğit ile Berkun Oya evlendi mi? Funda Eryiğit ile Berkun Oya sevgili mi, evli mi?

Son yıllarda yer aldığı Son yaz, Bir Başkadır ve Cici projeleriyle adından söz ettiren güzel oyuncu Funda Eryiğit, şimdilere ilk bebeğini kucağına almak için gün sayıyor. Kahramanmaraş merkezli depremlerden olayı nikah törenlerini erteleyen Funda Eryiğit ve Berkun Oya çifti evlendi. Peki, Funda Eryiğit ile Berkun Oya evlendi mi? Funda Eryiğit ile Berkun Oya sevgili mi, evli mi?

FUNDA ERYİĞİT İLE BERKUN OYA EVLENDİ Mİ?

2 yıldır aşk yaşayan çift, yakın çevresi ve ailesinin katıldığı sade bir törenle nikah masasına oturdu. Deprem nedeniyle düğünü erteleyen çift, yakın zamanda oğullarını kucaklarına alacak. Yedi aylık hamile olan Eryiğit, Öniz İpek Derman'ın tasarladığı sade ve şık bir gelinlik tercih etti.

Funda Eryiğit ile Berkun Oya evlendi mi? Funda Eryiğit ile Berkun Oya sevgili mi, evli mi?

Emir Ceran
Haberler.com - Gündem

Funda Eryiğit Berkun Oya Gündem Magazin Haberler

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title